Znaleziono 4 wyniki
- 28 lut 2011, 22:53
- Forum: Kogo polecamy?
- Temat: Medycyna estetyczna-specjali?ci, gabinety
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 33922
Re: Medycyna estetyczna-specjaliści, gabinety
Ja jestem z Wrocka i chodzę do Derma Puls ul. Barycka. Mają nowoczesne zabiegi i sprzęt, przyjemna atmosfera. Na miejscu są wykwalifikowani dermatolodzy. Naprawdę polecam wszelkie zabiegi upiększające, pomagają zatrzymać czas
a dla nas to bezcenne 
- 23 lut 2011, 22:42
- Forum: Zabiegi w salonach kosmetycznych
- Temat: nowo?ci w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 94418
Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??
Hej, Polecam zwalczanie cellulitu poprzez "ostrzykiwanie homeopatyczne" Ostrzykiwanie homeopatyczne polega na miejscowym, wprowadzeniu specjalnie przygotowanego koktajlu leczniczego. Dokładne proporcje elementów składających się na ten "koktajl" lekarz dobiera indywidualnie do pacjenta. Ja zrobiłam ...
- 23 lut 2011, 21:28
- Forum: Kogo polecamy?
- Temat: fryzjer we wroc?awiu
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 25957
Re: fryzjer we wrocławiu
A ja polecam fryzjera w Oleśnicy to tylko 27 km od Wrocławia. Salon nazywa się Zussanne ul. Św Jadwigi. Naprawdę fajna atmosfera jak wchodzisz to Pani zajmuje się tylko tobą nie robi 5 fryzur w tym samym czasie. Jakość usług też super, robiłam tam fryzurę ślubną i byłam bardzo zadowolona. POLECAM!
- 23 lut 2011, 21:06
- Forum: Odżywianie
- Temat: co zamiast kawy ?
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 58752
Re: co zamiast kawy ?
Witam, Ja podczas ciąży, a szczególnie po podczas karmienia piersią musiałam zdecydowanie odstawić kawę kofeinową, a byłam można by rzecz od niej uzależniona. Piłam po kilka kaw dziennie parzonych, wydawało mi się, że bez kawy nie ma dnia, że po prostu usnę. Nawyk wziął się jeszcze ze studiów, a naw...