Znaleziono 2 wyniki
- 31 sie 2010, 12:59
- Forum: Ciekawe miejsca
- Temat: mi?o acz niedrogo - Francuski Piesek - Wroc?aw
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 26976
Re: miło acz niedrogo - Francuski Piesek - Wrocław
w krajach na południu za szklanke wody w ogóle się nie płaci. w Polsce muszą oczywiście skasować złotówke! no ale może wynika to z tego, ze tam wodę piją z kranu. niby we wroclawiu juz tez mozna :) moze ta z kranu dadzą za darmo ? makaron z kalmarami za 16zl brzmi obiecujaco. moze tam wpadne, jesli ...
- 31 sie 2010, 10:55
- Forum: Regulamin
- Temat: REGULAMIN FORUM PRZEWODNIKA URODY
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 105313
REGULAMIN FORUM PRZEWODNIKA URODY
Witamy na forum Przewodnika Urody! Znalazłaś/znalazłeś się w miejscu, gdzie dyskutujemy o urodzie, zdrowiu i o wszystkim, o czym w danej chwili mamy ochotę porozmawiać. Chcemy poznać Twoje opinie, przemyślenia na tematy przez nas poruszane, z niecierpliwością czekamy na nowe wątki, które poddasz po...