Bolesne miesiączki

Poradźmy sobie nawzajem, czym najlepiej leczyć przeziębienie albo skórne wypryski. Leki z apteki czy domowe sposoby? Wymieńmy argumenty.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Bolesne miesiączki

Post autor: JolaZ »

Podobno na takie bóle pomaga napar z rumianka. Lepiej też ograniczyć aktywność ruchową. ;)
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Bolesne miesiączki

Post autor: kiziamizia »

Na bolesne lub nadmierne miesiączkowanie nasze babcie nie miały nospy itp. tylko stosowały zioła. Na bóle najlepsze są: korzeń kozłka lekarskiego, kwiat jasnoty białej, kwiat nagietka, liść maliny czy szyszki chmielu. Ja używam też dziurawca.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bolesne miesiączki

Post autor: kotsimon »

Powinno się też wyeliminować sól z diety, a oprócz tego można masować brzuch olejkiem, podobno to też pomaga przy dużych bólach.
Lena
Posty: 45
Rejestracja: 28 paź 2010, 09:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Bolesne miesiączki

Post autor: Lena »

Mi zawsze pomagają tabletki Vegantalgin.
lorna
Posty: 61
Rejestracja: 18 sty 2012, 18:23

Re: Bolesne miesiączki

Post autor: lorna »

Ja w takich przypadkach stosuję ketonal albo ibuprom, ale nigdy aspirynę, bo może zwiększyć obfitość i wydłużyć krwawienie. Pomagają też ciepłe okłady na podbrzusze np. z.... kota :D
Awatar użytkownika
emilee92
Posty: 33
Rejestracja: 17 lut 2011, 17:40
Kontakt:

Re: Bolesne miesiączki

Post autor: emilee92 »

Zaczęły mi pomagać tabletki ibum i jak one jeszcze nie zaczynają działać to kupiłam sobie w aptece termofor i przykładam go sobie do podbrzusza. I to mi pomaga a po tych tabletkach nie jestem osłabiona i czuję się bardzo dobrze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forumowa apteka”