Maść na zakwasy?

Poradźmy sobie nawzajem, czym najlepiej leczyć przeziębienie albo skórne wypryski. Leki z apteki czy domowe sposoby? Wymieńmy argumenty.
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

Maść na zakwasy?

Post autor: sasetka »

Czy dostanę w aptece jakąś maść na zakwasy? Wykupiłam sobie karnet na siłownię, ale po pierwszej wizycie mam straszne bóle mięśni. Nie ćwiczyłam dość długo i takie teraz są efekty. Pewnie jeszcze trochę czasu minie, zanim dojdę do formy, ale jak radzić sobie z zakwasami? Macie na nie jakieś sposoby?
gatki
Posty: 9
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:05

Re: Maść na zakwasy?

Post autor: gatki »

No jasne, w aptece dostaniesz taką maść bez problemu, sama miałam kiedyś taki problem, miałam na łydkach takie zakwasy, że nie mogłam chodzić, ale maść mi pomogła;) jeśli to zakwasy po ćwiczeniach to polecam Ci regularne ćwiczenia, a wtedy zapomnisz o zakwasach:)
gegusia
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 21:24

Re: Maść na zakwasy?

Post autor: gegusia »

chyba ja jestem jakimś wyjątkiem bo nigdy zakwasów nie miałam ani kolki. Chyba taka moja uroda, albo po prostu kwestia tego, że na siłowni nigdy nie byłam, rower też już nie pamięta jak wyglądam i odwrotnie :) także podziwiam każdego kto dobrowolnie dba o swoją kondycję i jeszcze się nie zniechęca zakwasami :)
gatki
Posty: 9
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:05

Re: Maść na zakwasy?

Post autor: gatki »

gegusia pisze:chyba ja jestem jakimś wyjątkiem bo nigdy zakwasów nie miałam ani kolki. Chyba taka moja uroda, albo po prostu kwestia tego, że na siłowni nigdy nie byłam, rower też już nie pamięta jak wyglądam i odwrotnie :) także podziwiam każdego kto dobrowolnie dba o swoją kondycję i jeszcze się nie zniechęca zakwasami :)
jak tyle nie ćwiczysz, to pewnie następnego dnia po ćwiczeniach byś się nie podniosła z łóżka. Nie lubisz ćwiczyć? Nie masz potrzeby zadbania o siebie i swoje zdrowie. Przecież jak wiadomo sport to zdrowie. Sport oczywiście uprawiany rozsądnie a nie do przemęczenia organizmu.
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

Re: Maść na zakwasy?

Post autor: sasetka »

Przy braku aktywności fizycznej trudno mówić o zakwasach czy kolce ;)
gegusia, a nie pamiętasz co to była za maść? Jakaś przeciwbólowa?
gatki
Posty: 9
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:05

Re: Maść na zakwasy?

Post autor: gatki »

jeśli szukasz jakiejś dobrej maści to od siebie mogę polecić ViprosalB. Szybko działa na obolałe miejsce i jest wydajna. Warto wypróbować na sobie.
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

Re: Maść na zakwasy?

Post autor: sasetka »

A co to jest za maść i jakie ma działanie? Ona jest na receptę?
gegusia
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 21:24

Re: Maść na zakwasy?

Post autor: gegusia »

gatki pewnie by tak było, chociaż zdarzało mi się kiedyś ćwiczyć i zakwasów brak, no nie lubię sportu, zawsze byłam leniwa w tym zakresie :) a Viprosal B stosowałam kiedyś na nadciągnięte ścięgno, szybko pomógł więc na zakwasy myślę też da radę. Bez recepty jest na pewno, w normalnej cenie, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie i ma w składzie jad żmii, hehe, nie dało rady tego nie zapamiętać.
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

Re: Maść na zakwasy?

Post autor: sasetka »

Jad ze żmii :shock: brzmi dość groźnie ha ha. Skoro jest bez recepty, to poszukam go jutro, mam nadzieję, że zadziała na moje obolałe mięśnie.
gegusia
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 21:24

Re: Maść na zakwasy?

Post autor: gegusia »

zadziała na pewno :) zawsze możesz jeszcze poprosić ukochanego o wymasowanie obolałych mięśni, wtedy działanie będzie podwójne :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forumowa apteka”