Środki na kolkę niemowlęcą

Poradźmy sobie nawzajem, czym najlepiej leczyć przeziębienie albo skórne wypryski. Leki z apteki czy domowe sposoby? Wymieńmy argumenty.
azor
Posty: 26
Rejestracja: 22 sie 2012, 13:49

Re: Środki na kolkę niemowlęcą

Post autor: azor »

kropelki raczej są słabe i nie pomagają tak jak jest to opisywane. Zależy też od dziecka na każde na działa coś innego. Dostępne do kupienia są czopki homeopatyczne i nad tym bym bardziej pomyślał
Lux
Posty: 16
Rejestracja: 03 lis 2011, 23:41

Re: Środki na kolkę niemowlęcą

Post autor: Lux »

Osobiście kropelek bym nie polecała, różne rzeczy z ich użycia wynikają. Tak jak mój poprzednik polecałabym użycie leków homeopatycznych, na wielu stronach znajdziesz wiele informacji na ich temat, myślę iż szczególnie skuteczne w tym przypadku okażą się czopki Viburcol, gdyż oprócz na objawy związane z ząbkowaniem, działają też one na skutki kolki dziecięcej, jest to bardzo bezpieczny lek, więc obawiać się nie musisz.
azor
Posty: 26
Rejestracja: 22 sie 2012, 13:49

Re: Środki na kolkę niemowlęcą

Post autor: azor »

Polecałbym jeszcze wizytę u lekarza. Pediatra powinien wiedzieć najlepiej co zapisać a i tak pierwszym środkiem będzie Viburcol jako homeopatyk na naturalnych składnikach.
gegusia
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 21:24

Re: Środki na kolkę niemowlęcą

Post autor: gegusia »

na moją córkę żadne super krople nie działały, nawet sprowadzane z czech czy z niemiec, tylko pieniędzy nawydawałam bez sensu. Viburcol wycisza faktycznie, do tego masaże i dużo cierpliwości :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forumowa apteka”