Co robić, gdy Twój facet wytrąca Cię z równowagi?

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Co robić, gdy Twój facet wytrąca Cię z równowagi?

Post autor: lemur »

Ja się nie patyczkuję - krzyczę, strzelam focha i czekam aż facet przyjdzie w pokłonach prosić o wybaczenie. Wiem, że w poważnym związku to nie przejdzie, ale to co mam to narazie takie raczej podchody i zaloty niż związek więc mogę pozwolić sobie na bycie niepoważną. A na Twoim miejscu Eewa zaopatrzyłabym się w zatyczki do uszu bo ta para z sąsiedztwa prędzej czy później się rozstanie. Nie wierzę w teorię "kto się lubi, ten się czubi". A kłótnia na pożegnanie na pewno będzie głośna, spektakularna więc ostrzegam :D Jak ktoś buduje swój związek na złości i krzyku to prędzej czy później to się mu sypnie ta konstrukcja. Tak jak mówię - ja sobie jeszcze pozwalam na fochy bo nie uważam że jestem w związku, nie traktuję tej drugiej osoby jeszcze na tyle poważnie. Jeśli ten ktoś stanie się dla mnie kimś ważnym wtedy schowam złość do kieszeni i będę negocjować zamiast krzyczeć.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Co robić, gdy Twój facet wytrąca Cię z równowagi?

Post autor: olivia »

Czasami warto pomyśleć w takiej sytuacji, czy aby na pewno facet nie ma racji. Przeszłam już parę kłótni, po których miałam wyrzuty sumienia, bo zdałam sobie sprawę z tego, że bardzo się myliłam...
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Co robić, gdy Twój facet wytrąca Cię z równowagi?

Post autor: joanna »

Kiedy mój facet wytrąca mnie z równowagi, to oznacza kłótnię, ale... godzimy się w bardzo przyjemny sposób. Najpierw jakoś błyskawicznie dochodzimy do konsensusu, a do "zawarcia ugody" dochodzi w łóżku :oops: :D Uważam, że to dobry sposób. Jestem w związku od wielu lat i rzadko zdarzają nam się kłótnie, a kiedy się kłócimy to i tak chyba oboje wiemy, że to tylko taka sprzeczka, bo albo on miał ciężki dzień, albo ja, albo ja mam PMS.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Co robić, gdy Twój facet wytrąca Cię z równowagi?

Post autor: dafne »

To jest bardzo dobry sposób na rozluźnienie atmosfery między kłócącymi się partnerami. Tylko ważne, żeby para nie wracała do konfliktu kolejnego dnia, bo to do niczego nie poradzi. W sumie to seks chyba nie jest metodą rozwiązywania problemów, ale przepraszania się na wzajem za spór. Tak ja to odbieram.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Co robić, gdy Twój facet wytrąca Cię z równowagi?

Post autor: joanna »

Według mnie to sposób na rozwiązywanie problemów, bo tym argumentem można sprawić, że partner szybciej przyzna nam rację :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”