Co robić, gdy Twój facet wytrąca Cię z równowagi?

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Co robić, gdy Twój facet wytrąca Cię z równowagi?

Post autor: Marta »

Hej Dziewczyny!
Jestem właśnie na gorąco po kłótni ze swoim chłopakiem :evil: Powód nieistotny. Dyskusja i tłumaczenie skutku bynajmniej nie przyniosły. Energiczne sprzątanie, żeby się wyładować, też nie. Jestem zirytowana i rozzłoszczona jego postawą. Mam ochotę go lekko poddusić :? Nasze babki powtarzały, że jak chcesz żyć w zgodzie z mężczyzną to dla świętego spokoju przytaknij i zamilknij. Ale mnie prędzej piorun strzeli, niż poddam się tej opinii. Czasami doznaję ponownego olśnienia, że my naprawdę potrafimy mocno różnić się w ocenie sytuacji. Nie wiem, czy to wina płci, charakteru, wychowania, czy zwykłego uporu, że zawsze ma wyjść na moje :x Mimo wszystko wściekłość zostaje..no i co z nią zrobić? Iść na spacer? Wziąć kąpiel? Jakoś to do mnie nie przemawia....a gadać mi się z nim po prostu nie chce :cry:
Awatar użytkownika
emilee92
Posty: 33
Rejestracja: 17 lut 2011, 17:40
Kontakt:

Re: Co robić, gdy Twój facet wytrąca Cię z równowagi?

Post autor: emilee92 »

Jak mnie mój mężczyzna zdenerwuje to albo się zaczynam na niego wydzierać ( ale to już musi ostro przegiąć) albo np. rzucam poduszkami, włączam głośno muzykę, która mnie uspokoi ( co dziwne uspokaja mnie muzyka, że tak powiem agresywna) gadam z psem, wyładowuje się na czym popadnie ale tak żeby nic nie uszkodzić. Mówię mu co mi leży na wątrobie i w sumie żądam, żeby hmm jak to nazwać może nie udzielał się swoimi głupio mądrymi gadkami jak g**** wie ;).
Zazwyczaj szybko się godzimy ale czasami ( przeważnie) moje podłe nastroje to jego wina bo on sie o byle co obraża.
Generalnie zauważyłam, że kobiety mają już genetycznie wrodzoną zaje****ć a faceci próbują nam w tym dorównać i nigdy w życiu nie chcą przyznać się do błędu lub do tego, że się popisywali.
Na uspokojenie możesz też spróbować medytacji mi np. pomaga gdy mam doła lub pokłócę się z facetem pieczenie ciast... może to i dziwne ale i to pomaga. Pomagało też prowadzenie samochodu.
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: Co robić, gdy Twój facet wytrąca Cię z równowagi?

Post autor: Marta »

Emilee, rzeczywiście pomaga mi prowadzenie samochodu, nawet samo siedzenie w nim działa całkiem nieźle, byle być samemu i mieć święty spokój od durnych dyskusji.
Muszę Ci powiedzieć, że u mnie jest tak: mój chłopak coś przeskrobie lub strasznie mnie zdenerwuje i po chwili chodzi za mną i mnie zagaduje, próbuje przeprosić. I to dobrze, że chce przeprosić, ale czasami czuję tak wielką złość na niego, że chcę, żeby mi dał spokój i dał przeżyć tę moją złość. Efekt jest taki, że ja go odrzucam (bo nadal mam pretensje) a on się wtedy gniewa i obraża....czyli wychodzę na zołzę, bo nie chcę się pogodzić. Ja nie lubię trwać w kłótni, ale nie muszę też chcieć gadać z facetem, który kilka chwil wcześniej doprowadził mnie do szału. To chyba naturalne...
Ps. Rzeczywiście pomaga mi też słuchanie bardzo głośnej muzyki i śpiewanie na całe gardło...oczywiście samej i w samochodzie :)
Awatar użytkownika
mvp
Posty: 35
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:00

Re: Co robić, gdy Twój facet wytrąca Cię z równowagi?

Post autor: mvp »

Faceci w kłótniach są najgorsi, tyle wam powiem. Oni już maja takie założenie, że wiedzą wszystko najlepiej, że ich jest na wierzchu, bo w końcu są mężczyznami i zawsze są wysłuchiwani, szanowani itd. I przez swoje mamy bardzo często w tym utwierdzami. Czy zauważyłyście, że kobiety mające synów zawsze wariują na ich punkcie? ja zauważyłam, że istnieje taka zależność. nie dość tego jeszcze we wszystkim są wyręczani - dziewczynki umieją zrobić śniadanie czy pranie, z chłopcem już gorzej. takie stereotypy są straszne!! ale właśnie wbijają facetów w ich dumę pewność siebie i w przekonanie że są stworzeni do tych mądrzejszych rzeczy, a więc i więcej wiedzą!!
okropne !!
tak narzekam szczególnie wtedy jak jestem zła na mojego chłopaka .
męski świat w jakim żyjemy jest cięzki, szczególnie jak się ma świadomość jego istnienia

ale ale - samochód mi nie pomaga - jestem wtedy za bardzo rozkojarzona - muzyka - zgadzam się - świetny pomysł !! szczególnie głośne do niej śpiewanie :):):):)
Awatar użytkownika
shania
Posty: 33
Rejestracja: 07 wrz 2010, 12:04

Re: Co robić, gdy Twój facet wytrąca Cię z równowagi?

Post autor: shania »

co robic po klotni z facetem ?
olać go na cały weekend :D
babska impreza, bez kolegów, bez tanich podrywaczy, dobry alkohol, dobra kolacja i szaleństwo do białego rana z laskami, przy których można mówić wszystko :twisted:
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Co robić, gdy Twój facet wytrąca Cię z równowagi?

Post autor: olivia »

Mi pomaga samotność. Po kłótni wychodzę i nie ma mnie przez wiele godzin. Moja druga połówka ma wtedy czas żeby zrozumieć iż mnie zraniła. Zwykle wszystko kończy się przeprosinami (padającymi z obu stron) ;)
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co robić, gdy Twój facet wytrąca Cię z równowagi?

Post autor: kotsimon »

Ja po prostu jestem apodyktyczna i sieję strach :D więc mój chłopak wie, że mnie lepiej nie wkurzać. Polecam wychowywanie krzykiem i tupaniem :D :D :D WIęc, kiedy mnie ktoś wytrąca z równowagi to daję się ponieść złości :twisted:
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Co robić, gdy Twój facet wytrąca Cię z równowagi?

Post autor: Kenza »

Co robić, gdy facet wytrąca Cię z równowagi? Nie zwracać na niego uwagi i czekać aż mu przejdą humorki :D
szalonybobek
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2011, 10:17

Re: Co robić, gdy Twój facet wytrąca Cię z równowagi?

Post autor: szalonybobek »

Kup mu Playstation. Cały dzień będzie siedział cicho.
adpromo
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:31

Re: Co robić, gdy Twój facet wytrąca Cię z równowagi?

Post autor: adpromo »

ja jestem facetem, kobiety zależy o co jest kłótnia bo zawsze każdy ma swoje racje. Jeżeli mam być szczery następnym razem kiedy będzie miało dość do kłótni to lepiej weź kilka głębokich oddechów wycisz sie zanim powiesz coś czego bedziesz załować, ta sama rada dla facetów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”