Poznajcie Boxxy

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
boxxy
Posty: 27
Rejestracja: 15 mar 2011, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Poznajcie Boxxy

Post autor: boxxy »

Co sądzicie o tej dziewczynie ? O jej stylu i zachowaniu ? Czy myślicie, że dzięki takim minką może być bardziej atrakcyjna ?
Mi się podoba - choć jest głupiutka to ma jakiś urok w sobie ?

Nawet mam taki login Boxxy.

Czytam właśnie książkę "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" - stąd mam takie jakieś przemyślenia na temat - jakie zachowanie kobiet podoba się mężczyzną?

Ostatnio zauważyłam interesujące sprawy:

1) wielu mężczyzn nie potrzebuje chodzących encyklopedii - woli raczej ładne i sympatyczne
2) mężczyzna bardziej zainteresuje się kobietą, która ma swoje zdania i nie zgadza się na wszystko,
3) facet mądry nie szuka mądrej kobiety - bo sam już to ma (mądrość) szuka dobrej przyjaciółki, atrakcyjnej, ciekawej
4) Atrakcyjna kobieta to taka, która potrafi o siebie zadbać i wnieść coś do związku całą sobą - a nie tylko wyglądem. Choć wielu panów na pierwszy rzut oka na to zwraca uwagę. Ale wydaje mi się że po pierwszym halo, na inne rzeczy zwraca się uwagę.


No czekam na polemikę i konstruktywną krytykę (he he)

Buziole :)

Boxxy
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: Poznajcie Boxxy

Post autor: Marta »

Hello Dziewczyny

Ja też niedawno czytałam te książkę. Uważam, ze jest naprawdę niezła: prosta i odnosząca się do rzeczywistości ;)

Dopisałam swoje komentarze poniżej. Nie chciałabym, zeby mężczyźni poczuli sie urażeni. Nie mam nic złego na mysli - to są tylko moje obserwacje i nie ukrywam, ze troche w tym ironii i złośliwości ;)

1) wielu mężczyzn nie potrzebuje chodzących encyklopedii - woli raczej ładne i sympatyczne NO OCZYWIŚCIE, PRZECIEŻ JEGO KOLEDZY POZAZDROSZCZĄ MU RACZEJ ŁADNEJ LASKI A NIE MĄDREJ LASKI

2) mężczyzna bardziej zainteresuje się kobietą, która ma swoje zdania i nie zgadza się na wszystko NIKT NIE LUBI NUDNYCH OSÓB, KTÓRE ZGADZAJĄ SIĘ ZE WSZYSTKIM, SĄDZĄC, ŻE W TEN SPOSÓB ZASKARBIĄ SOBIE CZYJĄŚ SYMPATIĘ

3) facet mądry nie szuka mądrej kobiety - bo sam już to ma (mądrość) szuka dobrej przyjaciółki, atrakcyjnej, ciekawej WIĘKSZOŚĆ PANÓW NIE ZNOSI, KIEDY KOBIETA JEST OD NICH MĄDRZEJSZA. DLA MNIE FACET MĄDRY TO TAKI, KTÓRY ROZUMIE I DOPUSZCZA DO SWOJEJ GŁOWY MYŚL, ZE KOBIETA MOŻE BYC POD TYM WZGLĘDEM LEPSZA OD NIEGO

4) Atrakcyjna kobieta to taka, która potrafi o siebie zadbać i wnieść coś do związku całą sobą - a nie tylko wyglądem. Choć wielu panów na pierwszy rzut oka na to zwraca uwagę. Ale wydaje mi się że po pierwszym halo, na inne rzeczy zwraca się uwagę NAWET SUPERMODELKI SĄ ZDRADZANE I OPUSZCZANE, TO ZNACZY, ZE RZECZYWIŚCIE NA DŁUŻSZĄ METĘ URODA JEST NA DRUGIM LUB DALSZYM PLANIE....ALE CO SOBIE ŁADNE KOBIETY UŻYJĄ...TO ICH - MAM NA MYŚLI OCZYWIŚCIE ŁATWOŚĆ W ROZWIĄZYWANIU NIEKTÓRYCH SYTUACJI, SKUPIANIE NA SOBIE UWAGI OGÓŁU, ZAINTERESOWANIE I UZNANIE MĘŻCZYZN ITP. CHOĆ JAK KOBIETA JEST GŁUPIA, ALBO ZACHOWUJE SIE JAK IDIOTKA, TO NIC JEJ NIE POMOŻE, ANI DŁUGIE NOGI, ANI ŁADNA BUZIA ;))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”