wywoływanie zdjęć on-line?

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
antracyt
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2011, 19:01
Lokalizacja: wawa

wywoływanie zdjęć on-line?

Post autor: antracyt »

Czy wywołujecie zdjęcia w necie? A jeśli tak, to jakie firmy możecie polecić? Widziałam wiele takich miejsc, nawet na serwisach zniżkowych jest wiele promocji, ale jakoś nie przemawiają do mnie te firmy, w sensie jakościowym, bo cenowo z pewnością się opłaca:) Poszukuję jakiegoś dobrego, sprawdzonego miejsca, gdzie ładnie mi wywołają zdjęcia , pewnie będzie to większa ilość,bo od kilku lat chomikuję wszystko na komputerze:)
Awatar użytkownika
boxxy
Posty: 27
Rejestracja: 15 mar 2011, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: wywoływanie zdjęć on-line?

Post autor: boxxy »

Wiesz co to wszystko zależy co chcesz wywołać. Czy zdjęcia typowe czy jakieś bardzo duże. Ja ostatnio wywołuje zwykłe zdjęcia np. z wakacji wielkość karty pocztowej w Saturnie. Mają fajną promocję. Natomiast w internecie wywoływałam kiedyś i było tak że miałam problemy.

Najlepiej zrób tak aby poszukać takich firm w necie - potem wysłać coś na próbę. Jeżeli się sprawdzą to przy nich zostać. Jeżeli nie szukać dalej. Ale może ktoś już wywoływał i wie gdzie to niech się wypowie.

Boxxy
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: wywoływanie zdjęć on-line?

Post autor: olivia »

Ja wywoływałam w empik foto. Zamówiłam zdjęcia przez internet, odbierałam w empiku. Szczerze mówiąc nie byłam zadowolona z usługi, bo zamówiłam zdjęcia legitymacyjne i zapłaciłam co prawda bardzo mało, dosłownie kilka złotych, ale po pierwsze czekałam ponad 2 tygodnie i zdjęcia nie były gotowe w dniu, w którym miały być gotowe a po drugie, jakość była kiepska, zdjęcia szare, kolory nienasycone, ale to pewnie wina jakości pliku jaki przesłałam, chociaż wydawało mi się że jest dobre.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: wywoływanie zdjęć on-line?

Post autor: lemur »

Jakość zdjęć bardzo zależy od jakości plików jakie wysyłamy. Ja z empikiem foto miałam miłe doświadczenia - wysyłałam zdjęcia z wakacji w Rzymie i wszystko jest ładne i kolorowe, ale jedno potwierdzam, o czym mówiła już Olivia - czeka się i czeka na te zdjęcia.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: wywoływanie zdjęć on-line?

Post autor: dafne »

Z tego, co wiem, to można wywoływać zdjęcia przez allegro. Mają taką usługę. 25 gr za sztukę a jakość bardzo dobra - widziałam. No i Fotojoker ma też taką usługę, ale zdjęcia chyba od 39 gr a jakość ta co na allegro więc polecam allegro. ;)
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: wywoływanie zdjęć on-line?

Post autor: lemur »

Jest jeszcze Fotoprint. Zdjęcia w dobrej jakości od 29 groszy. Fajnie też wychodzą zdjęcia na kubku.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: wywoływanie zdjęć on-line?

Post autor: lemur »

Warto poszukać po takich... nazwijmy to prywatnych pracowniach fotograficznych. Ja znalazłam na śląsku, w mieście z którego pochodzę u pani fotograf która zawsze robi mi zdjęcia - wydruk zdjęć cyfrowych w takim standardowym formacie za 55 gr za sztukę a jakość rewelacja! Więc pytajcie w normalnych salonach. No chyba że warunek "online" jest dla was konieczny, ale przecież nawet zamawiając "online" musicie ruszyć się z domu i wyjść po odbiór zdjęć, więc co za różnica.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: wywoływanie zdjęć on-line?

Post autor: coralie »

Ja ostatnio wywołałam zdjęcia w Fotojoker. Kiedy zamawia się powyżej 100 zdjęć to płaci się 39 groszy od sztuki. Zdjęcia wyszły super, naprawdę polecam ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”