Kobieta siusiająca na stojąco?

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Kobieta siusiająca na stojąco?

Post autor: Eewa »

P-Mate to takie pudełeczko umożliwiające kobietom siusianie na stojąco :D Ideą tego produktu jest ułatwienie życia płci pięknej w podróży i w różnych ekstremalnych sytuacjach, gdy skorzystanie z toalety jest niemożliwe, albo utrudnione niehigienicznymi warunkami.
Osobiście uważam, że to świetny pomysł. Często jeżdżę pociągami i ryzykuję zapalenie pęcherza, rezygnując z odwiedzania tamtejszej brudnej toalety. Jednak przyznam, że mam wątpliwości co do stosowania tego pudełeczka :D nie wiem czy bym umiała.
Co o tym sądzicie? Czy któraś z Was już próbowała i czy chcecie próbować?

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat P-mate i przeczytać opinie kilku kobiet, które przetestowały ten produkt to na stronie Przewodnika znajdziecie artykuł:
http://www.przewodnikurody.pl/artykuly/zdrowie-kobiety/234-p-mate-koniec-z-dyskomfortem-w-damskich-toaletach
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Kobieta siusiająca na stojąco?

Post autor: JolaZ »

Powiem szczerze, że pierwszy raz o czymś takim słyszę :) i śmieszy mnie to. Moim zdaniem to kolejny pomysł, który jest "na wyrost" i który po prostu odejdzie w zapomnienie za jakiś czas. Ja osobiście byłabym bardzo skrępowana korzystaniem z takiego urządzenia. Poza tym już z wypowiedzi jednej z konsumentek (w artykule na BG) dowiadujemy się, że można się pobrudzić własnym moczem! Skoro to jest możliwe to to całe Pmate to jakaś pomyłka!
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Kobieta siusiająca na stojąco?

Post autor: olivia »

Ale mnie rozbawiłyście tym urządzonkiem :lol: Ale uważam, że pomysł jest super. Dokładnie rok temu, razem z chłopakiem zrobiliśmy tournee samochodem po Europie. Wiadomo - siusiać można było od stacji do stacji, ale zdarzyło się kilka razy, że nie było gdzie, bo nie było stacji w pobliżu.... :? Nie było innego wyjścia - idziemy w krzaki! Mój chłopak zniósł to ze spokojem, jak to facet, a ja chyba 10 minut kombinowałam jak i gdzie :? W takiej sytuacji na pewno nie wzgardziłabym P-Matem. To prawda, że P-Mate sprawdzi się tylko w superekstremalnych sytuacjach, ale wtedy będzie jak zbawienie!
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Kobieta siusiająca na stojąco?

Post autor: Kenza »

Ja też uważam, że to niezły pomysł, ale wystarczy mieć jedno opakowanie, w którym jest 5 sztuk i myślę, że ono starczy na długo, bo niewiele jest takich sytuacji, że musimy z czegoś takiego korzystać. Wiecie może, czy można to kupić gdzieś poza internetem?
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Kobieta siusiająca na stojąco?

Post autor: lemur »

Myślę, że ten produkt sprawdziłby się, gdyby był ogólnodostępny, gdybyśmy mogły kupić go w każdej drogerii. Dobrze, że nie jest drogi (wychodzi 2 zł za sztukę).
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Kobieta siusiająca na stojąco?

Post autor: coralie »

Ale dziwaczny pomysł... :lol: kobieta siusiająca na stojąco... :!: Muszę to powiedzieć chłopakowi, pewnie będzie miał dobry humor na resztę dnia 8-) Ja, osobiście nie chciałabym takiego pudełeczka, nie kupiłabym go, bo byłoby mi głupio do czegoś takiego siusiać! Przecież, gdyby ktoś mnie zobaczył, to uznałby za transwestytę!
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Kobieta siusiająca na stojąco?

Post autor: dafne »

Nie wyobrażam sobie, żeby taka rzecz stała się popularna i łatwodostępna w drogeriach. Ja, tak jak coralie, sądzę, że mało która dziewczyna chciałaby załatwiać swoje potrzeby... jak facet :? Pmate wydaje mi się bardzo niehigieniczny i niewygodny.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kobieta siusiająca na stojąco?

Post autor: kotsimon »

Strasznie niekobiecy pomysł. No jak to wygląda? Co byście pomyśleli o takiej kobiecie?
Obrazek

Feministkom się spodoba, ale ja bym nie kupiła takiego wynalazku. Tym bardziej że jak już ktoś pisał, wydaje mi się to strasznie niehigieniczne... za przeproszeniem przecież można się... oblać własnym moczem! fe!
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Kobieta siusiająca na stojąco?

Post autor: coralie »

To zdjęcie potwierdza moją teorię, że kobieta + pmate= transwestyta. :lol:
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Kobieta siusiająca na stojąco?

Post autor: megan »

A ja bym chciała coś takiego mieć na wszelki wypadek. Właśnie na jakąś ekstremalną sytuację.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”