Wesele w restauracji

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Koralik1
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2011, 16:34

Wesele w restauracji

Post autor: Koralik1 »

Zastanawiam się nad urządzeniem wesela w restauracji. Zastanawiam się, ponieważ liczba gości będzie niewielka. Co myślicie na ten temat.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Wesele w restauracji

Post autor: coralie »

Jeśli chcesz zorganizować wesele, na którym ludzie będą się świetnie bawić, tańczyć, uczestniczyć w grach i zabawach itd. to restauracja może Ci to utrudnić - oczywiście zależy która restauracja. Po prostu w niektórych lokalach jest za mało miejsca żeby urządzić jakiś parkiet do tańczenia.
Nawet jeśli zapraszasz niewiele osób, to one też będą chciały się bawić, tak sądzę. Więc wszystko zależy od wielkości lokalu. Ja dotychczas uczestniczyłam wyłącznie na weselach organizowanych w domach weselnych i nieraz słyszałam że wynajęcie takiego domu wcale nie musi wyjść drożej niż wynajęcie restauracji.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Wesele w restauracji

Post autor: dafne »

Ale są restauracje przystosowane do organizacji wesel. Tylko musisz poszukać. Z tego co wiem to w przypadku takich mniejszych wesel powiedzmy 50-70 osób to takie restauracje się sprawdzają. Ale to prawda- wszystko zależy od lokalu. Tu chyba nie ma zasady i trudno powiedzieć czy restauracja lepsza czy gorsza od sali.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Wesele w restauracji

Post autor: JolaZ »

Byłam raz na weselu organizowanym w restauracji i bardzo dobrze się bawiłam. Był niewielki parkiet, więc można było spokojnie potańczyć. Lokal był bardzo elegancki i na pewno drogi, ale dzięki temu każdy gość czuł się wyjątkowo. Podejrzewam, że dla młodej pary to duże odciążenie podczas przygotowań do tego ważnego dnia. Restauracja, dekoracja, menu i obsługa - załatwione za jednym zamachem. ;)
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wesele w restauracji

Post autor: kotsimon »

Jak robisz wesele w restauracji to płacisz i masz spokój, a w przypadku wynajęcia sali trzeba zadbać nawet o papier toaletowy w łazience, czy ręczniki. :)
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Wesele w restauracji

Post autor: megan »

Niektórzy lubią to całe zamieszanie i planowanie każdego szczegółu. Facetów to męczy, ale znam parę kobiet które przygotowując swój ślub miały niezłą frajdę. Co do wesela w restauracji, to uważam że to dobry pomysł, ale trochę pójście na łatwiznę, jednak sama jeszcze jestem panną i nie mam doświadczenia w organizowaniu wesel, więc może mówiłabym inaczej gdyby to miałoby być moje wesele.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Wesele w restauracji

Post autor: dafne »

To ja chyba wolałabym, żeby ktoś zorganizował wszystko za mnie :) Póki co, nie planuję zamążpójścia, ale w przyszłości chciałabym mieć wesele i wydaje mi się, że jestem za bardzo roztrzepana i chaotyczna i na pewno o czymś bym zapomniała, np. o tym papierze toaletowym :D
beautyme
Posty: 43
Rejestracja: 04 sie 2011, 07:15

Re: Wesele w restauracji

Post autor: beautyme »

rzeczywiście organizowanie wesela w restauracji nawet na mała liczbę osób, zamyka drogę do tańców i innych hulanek, chyba , że wynajmuje się całą restauracje to wtedy zawsze przygotowywane jest miejsce do tańczenia, ale to już zależy od tego ile masz przeznaczonych funduszy na ta okazję
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Wesele w restauracji

Post autor: Eewa »

Parę dni temu byłam na weselu w restauracji i muszę powiedzieć, że wszystko było świetnie zorganizowane. To była restauracja w hotelu, a więc goście zaproszeni na tzw. poprawiny mieli pokoje do dyspozycji. Podczas zabawy swobodnie mogłam iść zmienić sukienkę. W lokalu była duża sala i duży parkiet. Przed restauracją ogród z ławeczkami, które non stop cieszyły się powodzeniem wśród wytańczonych i spoconych gości. Tak więc, ja jestem za!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”