pomożecie...?

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
nariska
Posty: 2
Rejestracja: 07 sie 2011, 18:43

pomożecie...?

Post autor: nariska »

jestem szczupłą osobą, zastanawiam się czy nie będę straszyć ludzi ubierając krótkie spodenki czy spódniczki czy nie mam za chudych nóg.... mozecie się wypowiedzieć...?
Załączniki
oto ja
oto ja
to.jpg (54.35 KiB) Przejrzano 3158 razy
Awatar użytkownika
boxxy
Posty: 27
Rejestracja: 15 mar 2011, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: pomożecie...?

Post autor: boxxy »

Wiesz co trochę zdziwiło mnie Twoje pytania. Bo co prawda masz chudziutkie nóżki - ale one ładnie wyglądają. Jeżeli na zdjęciu i tak tego nie widać to wydaje mi się że to nie problem.

Mogę ci poradzić, że najwyżej nie noś leginsów w kolorze czarnym bo to jeszcze wyszczupla dodatkowo. Ale poza tym to ładnie wyglądasz. Czarna góra też mi się wydaje że byłyby lepsza niż biała. Ale to musisz spróbować.

A jesteś taka chuda od zawsze czy to efekt jakiegoś innego zdarzenia? (diety, etc)

Musisz trochę pojeść i poćwiczyć nóżki to masy ci przybędzie a nie tłuszczyku ;) Ale najpierw chyba zacznij od jedzonka ;)

Pozdrawiam
nariska
Posty: 2
Rejestracja: 07 sie 2011, 18:43

Re: pomożecie...?

Post autor: nariska »

Jem:) tylko przytyć nie mogę, moja mama jest tak samo szczupła jak ja. i prowadzę aktywny tryb życia, zresztą studiuję wychowanie fizyczne:)
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: pomożecie...?

Post autor: dafne »

Rubik może się schować. Masz świetne nogi! Ja jestem szczupła bardzo w talii ale tłuszcz idzie mi w uda i muszę zawsze uważać na to jak wyglądają moje nogi, czasami muszę zdecydować się na rajstopy wyszczuplające.... Jeśli ktoś powie coś złego o Twoich nogach, to tylko z zazdrości. ;)
Na Twoim miejscu unikałabym tylko bardzo wysokich obcasów, bo po nogach widać, ze jesteś bardzo wysoka i panowie mogą się czuć nieswojo w Twojej obecności.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: pomożecie...?

Post autor: lemur »

Faktycznie masz bardzo szczupłe i dłuuuugie nogi. Na twoim miejscu darowałabym sobie mini. Ta sukienka, którą założyłaś do zdjęcia jest nieco za krótka i jeszcze bardziej podkreśla chude nogi. Radziłabym spódnicę ołówkową do kolan. Wówczas kolana nie będą tak przeraźliwie chude.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: pomożecie...?

Post autor: megan »

Przecież Ty masz nogi zupełnie jak Rubik albo inna modelka! Szczerze mówiąc nie jestem fanką aż tak chudej sylwetki ale na pewno nie masz powodu do zmartwienia! Wiele dziewczyn pewnie Ci zazdrości. Pooglądaj pokazy mody, to poprawisz sobie samopoczucie.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: pomożecie...?

Post autor: coralie »

Przyznaję rację lemurowi, powinnaś odpowiednio dobierać ubrania. W takich kusych sukienkach wyglądasz odrobinę niekorzystnie, a odpowiednio dobrana spódnica podkreśli to jaka jesteś szczupła, a ukryje kościste kolana. To jak wyglądają Twoje nogi w dużej mierze zależy też od sposobu poruszania się i obuwia. Raczej nie wkładaj 12 cm obcasów, bo to jeszcze pogorszy efekt. Kilkucentymetrowy obcas doda Ci kobiecości a przy okazji nie będziesz musiała się męczyć, tak jak niskie dziewczyny, które próbują się podwyższyć dużymi szpilkami.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: pomożecie...?

Post autor: olivia »

A mi tam się podoba tak jak jest. Masz fajne nogi. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”