Trinny & Susannah w Polsce

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Trinny & Susannah w Polsce

Post autor: olivia »

Bardzo lubię ten program. Zastanawiam się, czy to faktycznie wygląda tak, że stylistki robią uliczne łapanki na kandydatów do programu? Ja też chciałabym, żeby ktoś taki jak Trinny czy Susannah powiedział mi w czym wyglądam dobrze, a w czym nie. Co sądzicie o tym programie? Zgłosiłybyście się do niego?
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Trinny & Susannah w Polsce

Post autor: megan »

Ja też uwielbiam ten program, właśnie go oglądam (odcinek "krakowski"). A eliminacje chyba faktycznie odbywały się tak, jak mówisz - z łapanki. Szczęściarze, Ci którzy zostali wybrani. Chociaż z drugiej strony, jeśli by mnie wybrali to myślałabym że coś ze mną jest nie tak, bo przecież one wybierają tak przeciętnie wyglądające osoby.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Trinny & Susannah w Polsce

Post autor: JolaZ »

Ale nie zawsze udaje im się wystylizować kogoś dobrze. One to już są bardziej gwiazdorki niż stylistki. Czasami mam wrażenie, że sama wybrałabym lepsze ciuchy dla danej osoby.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Trinny & Susannah w Polsce

Post autor: dafne »

Mi tam się podoba ich styl, ciekawa jestem w co by mnie ubrały. One potrafią zrobić z dziewczynki prawdziwą kobietę, a ja czasami ubieram się zbyt komfortowo, może nawet trochę sportowo. Poz tym, nawet jeśli wydaje nam się, że nasz styl jest super, to czyjeś zadanie może otworzyć nam oczy na błędy jakie popełniamy.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Trinny & Susannah w Polsce

Post autor: JolaZ »

W internecie można znaleźć rozmowy z dziewczynami "przerobionymi" przez słynne stylistki. Wszystkie wypowiadają się bardzo pochlebnie na temat dokonań Trinny i Susannah i mówią jak bardzo odmieniło się ich życie po programie. Tu akurat się zgadzam, nawet zwykła wizyta u fryzjera potrafi wiele ulepszyć w życiu osobistym, w życiu z samym sobą, a nawet w życiu zawodowym.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trinny & Susannah w Polsce

Post autor: kotsimon »

Ja tam lubię ten program. Chociaż wierzę w swój gust, to chciałabym żeby ktoś mi poradził co zrobić, żeby wyglądać jeszcze lepiej. Wierzę, że zawsze może być lepiej.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Trinny & Susannah w Polsce

Post autor: coralie »

Ja lubię wszystkie takie programy,w których mówi się o tym, jak się ubrać. Lubię też ten program Gogh Vana czy jakoś tak on się nazywa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”