Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: kotsimon »

Ale nie przesadzaj joanna z tym odchudzaniem twarzy, bo to naprawdę niekorzystnie wygląda. Rozumiem że podbródek przeszkadza (zwłaszcza jak się go widzi na zdjęciach z profilu), ale okrąglutkie policzki to atut, jeszcze w połączeniu ze szczupłą sylwetką - jak dla mnie super.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: megan »

Jakoś mi się nie chce wierzyć w te kremy, ale spróbować zawsze można. Dla mnie bardziej przekonujące byłyby te ćwiczenia i masaż.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: kiziamizia »

Nie miałam pojęcia, że istnieją kremy wyszczuplające twarz, ale jakoś mam w sobie taką pewność, że działają podobnie jak kremy wyszczuplające, czy na cellulit i rozstępy (czyli nie działają wcale). Ja też mam trochę okrągłe policzki, takie "pucki" jak to mój chłopak mówi i uważam to za atut.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: kiziamizia »

Jeśli jednak bardzo chcesz wyszczuplić twarz to dzisiaj usłyszałam w telewizji, że pomóc może specjalny masaż, drenaż limfatyczny. Mowa była o tym, że czasami po odchudzaniu zostaje taka okrągła buźka i właśnie wtedy ten drenaż daje efekty.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: olivia »

Czytałam gdzieś na jednym forum, że jakaś dziewczyna próbowała wyszczuplić podbródek fat burnerem z eveline. Efekty były, ale dziewczyna zauważyła że pękają jej naczynka po tym "odchudzaniu" więc nie wiem czy warto. Tym bardziej, ze ten produkt jest wskazany do stosowania na ciele a nie na twarzy! Po to to piszę, żeby właśnie Was przestrzec przed takim eksperymentowaniem. Ten krem z eveline mocno rozgrzewa, nic dziwnego że powstają pajączki, w dodatku skóra na twarzy jest przecież o wiele delikatniejsza.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: JolaZ »

Nie no takie ekstremalne kombinacje mi by nawet nie przyszły do głowy. :D Trzeba być skrajnie nierozsądnym albo zdesperowanym, żeby chwytać się takich metod.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: kiziamizia »

Moja kumpela mówi, że jej pomagają ćwiczenia, a konkretnie takie wsysanie policzków, robienie "rybki" - nie umiem tego dokładniej opisać. Podobno to z czasem zmniejsza objętość tkanki na policzkach i tworzy takie optyczne załamanie światła pod kościami policzkowymi.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: dafne »

Zwykle tak zasysam sobie policzki jak przeglądam się w lusterku i myślę o tym, jakbym wyglądała z takimi policzkami jak Angelina :D ona ma taką twarz jakby czaszkę ubraną w skórę, bez żadnego tłuszczu.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: megan »

Ale ona jest cała chuda przeokropnie. Kurcze, musiałabym rok nic nie jeść żeby tak wyglądać :? ale w sumie nie chce. A te kości policzkowe ANgeliny to wydaje mi się, że są robione 8-) ona kiedyś też miała taką pulchniutką buźkę i moim zdaniem wyglądała przez to młodziej i bardziej sympatycznie.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: Kenza »

Wyszczuplić twarz można przy pomocy FRYZURY! odpowiedniej fryzury. Dobry fryzjer, stylista będzie wiedział jaka fryzurka nam pasuje, czasami wystarczy kilka ruchów nożyczkami żeby zmienić buzie. Nieodpowiednio ułożone włosy mogą jeszcze dodać nam kilogramów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”