Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: megan »

Żeby trochę wyszczuplić twarz podobno najlepiej wyprostować włosy i spuścić kilka kosmyków tak, by opadały na policzki i trochę je przez to ograniczały. Przy okrągłej buzi lepiej zrezygnować z grzywek, które skracają twarz.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: coralie »

No chyba, że grzywka zaczesana na bok - taka pasuje do okrągłej twarzy. Wydaje mi się, że trudno też generalizować i mówić "te fryzury tak", "te fryzury nie". Każdy jest indywidualnym przypadkiem, a dobremu fryzjerowi wystarczy minuta żeby określić w jakiej fryzurze będzie nam dobrze.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: kiziamizia »

Dokładnie tak! Kiedyś byłam pewna, że grzywka skróci moją twarz i sprawi, że będzie ona wyglądała na okrągłą, a fryzjer uparł się i zrobił lekką grzywkę na bok. Dzięki temu w lustrze zobaczyłam po prostu nową twarz, ;) szczupłą i ładną twarz. Warto poradzić się dobrego stylisty fryzur.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: megan »

Częste żucie gumy podobno też ćwiczy mięśnie twarzy. Ale podejrzewam że żeby od tego schudnąć trzeba być zawodowym przeżuwaczem, :D
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: dalia »

No to na mnie chyba to nie działa. A może działa tylko na odwrót.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: coralie »

Albo za krótko jeszcze "ćwiczysz" to żucie gumy. Też słyszałam o tym sposobie i podobno się sprawdza.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: dafne »

Znalazłam w sieci filmiki instuktażowe, które pokazują jak ćwiczyć, żeby pozbyć się drugiego podbródka. Mowa tu też o takim podbródku, który powstaje ze zwiotczałej skóry, jako efekt procesu starzenia. Te ćwiczenia można robić nawet dyskretnie przed telewizorem:


Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Jak wyszczuplić twarz i pozbyć się podbródka?

Post autor: Kenza »

Hmm wypróbowałam tego ćwiczenia z podnoszeniem głowy i ... dostrzegłam jakieś plamy na suficie w pokoju. :o Ciekawe czy będą jeszcze jakieś inne skutki tego ćwiczenia :D aczkolwiek takie rzeczy da się wykonywać codziennie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”