okulary

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: okulary

Post autor: megan »

To prawda - tradycyjna metoda jest o wiele dokładniejsza niż badanie komputerowe. Jeśli spotkasz salon optyczny który oferuje usługę kompleksową, czyli badanie komputerowe i wyrobienie okularów na jego podstawie - uważaj! Z takiego salonu uciekaj - bo możesz sobie zaszkodzić.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: okulary

Post autor: joanna »

Okulary moim zdaniem postarzają kobiety, ale te zalotne w stylu Marilyn są ładne. ;)
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: okulary

Post autor: coralie »

No coś tym jest, że okulary jeśli są dobrze dobrane dodają uroku, ale moim zdaniem i tak lepiej wygląda się bez nich. Co innego jeśli ktoś chce kreować jakiś wizerunek, wtedy okulary mogą być świetnym dodatkiem, który podkreśli np. indywidualizm czy inteligencję. Uważam, że okulary bardziej upiększają mężczyzn niż kobiety.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: okulary

Post autor: Kenza »

Niektórzy faceci wyglądają sexy w okularach, zwłaszcza w kujonkach. Te okulary są stworzone dla mężczyzn ;)
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: okulary

Post autor: kotsimon »

Czy ja wiem, ja się do końca nie zgadzam. Jak facet nie jest przystojny albo charakterystyczny to w okularach wygląda jak dziobak. Taki typowy politechnikowiec - z całym szacunkiem dla chłopców z Polibudy - większość jest inteligenta, niektórzy są przystojni ale "dziobaków" też jest dużo.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: okulary

Post autor: Kenza »

Hehe no racja zależy też jaki facet i jakie okulary ale ja szaleję za wyglądem typu Colin Firth w filmie "Single Man" - gra tam w takich kujonkach. :D
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: okulary

Post autor: JolaZ »

A co myślicie o okularach bez oprawek - takie same szkła na żyłkach? Moim zdaniem to jest całkowicie passe i wygląda bardzo niemodnie, chyba już lepiej grube oprawki w stylu kujonki czy pin-up.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: okulary

Post autor: lemur »

A tak z trochę innej beczki, to właśnie wyczytałam, że ktoś wymyślił soczewki kontaktowe z diamentami: "Drogocenne spojrzenie brzmi bardzo dosłownie, kiedy spogląda na nas ktoś w tych wartych $15 000 (około 52 650 zł) soczewkach kontaktowych pokrytych osiemnastokaratowym złotem i diamentami. To najnowszy pomysł i produkt marki Shekhar Eye Research. Chandrashekhar Chawan". Ciekawe, czy takie soczewki też się wyrzuca np. co miesiąc? :D
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: okulary

Post autor: Eewa »

Z próżności nawet takie rzeczy wymyślają. Teraz czas na złoty papier toaletowy.
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: okulary

Post autor: dalia »

Wrócę do kwestii badań... czyli najlepiej połączyć badania komputerowe + tradycyjne dobieranie szkieł?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”