okulary

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: okulary

Post autor: olivia »

Ja zwykle zwracam uwagę na to, czy dobrze wyglądam w okularach, a poza tym na markę. Nie ukrywam, że najbardziej lubię nosić okulary Ray Ban i tego na pewno nie zmienię, bo jestem wierna tej marce od wielu lat.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: okulary

Post autor: JolaZ »

Najważniejsze są modne i twarzowe oprawki, ale to, czy naprawdę dobrze będziemy wyglądać w okularach zależy od tego, jak się ubieramy, czy mamy atrakcyjny styl i sposób bycia, dobrze wykonany makijaż. Oprawki to dopiero początek.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: okulary

Post autor: kotsimon »

Dla mnie oprawki muszą być bardzo kobiece, ale podobają mi się też tzw. kujonki - mają swój urok.
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: okulary

Post autor: dalia »

Najważniejsze są dwie cechy - twarzowe i wygodne. Cena i moda to inna bajka. I wcale nie jestem zwolenniczką lansowania się przez kujonki czy ray bany.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: okulary

Post autor: megan »

Moim zdaniem fani Ray Bana raczej stawiają na wierność marce i jakość a nie koniecznie na lans.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: okulary

Post autor: lemur »

Denerwują mnie osoby, które noszą "zerówki" tylko dla mody, chociaż nie potrzebują okularów. Dla mnie to takie pozerstwo - patrz jaki jestem modny! Ja nie chcę wracać do okularów, moim zdaniem żadne oprawki mi nie pasują, temu noszę soczewki i wszyscy mi mówią, że bez okularów wyglądam lepiej.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: okulary

Post autor: coralie »

Nie ma takich twarzy które wyglądałyby źle w każdych oprawkach - po prostu sztuką jest dobierać kształt oprawki do kształtu twarzy i osobowości. Dobrze dobrane okulary? to właśnie takie, które upiększają.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: okulary

Post autor: dafne »

A co sądzicie o okularach w stylu pin up? Takie właśnie nosiła chociażby Marilyn Monroe. Moim zdaniem wyglądają seksownie i kobieco, ale zbyt odważnie na dzisiejsze możliwości. Czy uważacie, że w takich okularach można pójść chociażby do pracy? Akurat znalazłam takie "kocie" oprawki w salonie optycznym obok którego mieszkam i bardzo przypadły mi do gustu.

Obrazek
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: okulary

Post autor: kiziamizia »

Bardzo ładne i kobiece. Popieram - moim zdaniem bardzo stylowe.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: okulary

Post autor: JolaZ »

To ciekawe, że zwracamy uwagę na wszystko oprócz podstawowej kwestii - najważniejsze w okularach jest to, żeby były idealnie dopasowane do wady! :D Czy to prawda, że u optyka w salonie badanie komputerowe jest mniej dokładne niż takie tradycyjne u okulisty? Ja nie mam zdania na ten temat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”