bransoletka

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: bransoletka

Post autor: JolaZ »

Ta bransoletka wcale nie jest taka szczególna. Szczerze mówiąc nie zauważyłam też żeby ktoś znany i szanowany nosił taką bransoletkę, a zwracam uwagę na takie szczegóły. Bransoletki gwiazd to temat dość próżny bo zazwyczaj są to byle jakie modele za kosmiczne ceny. Wiele osób chce je mieć, bo ktoś znany taką ma. Dla mnie to jest takie bezosobowościowe, bo zamiast pokazać swój unikatowy styl dublujemy to, co noszą wszyscy. Ja osobiście preferuję bransoletki które coś dla mnie znaczą, np. są prezentem od kogoś, kto jest dla mnie ważny.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: bransoletka

Post autor: kiziamizia »

Ja niestety też nie słyszałam o takiej bransoletce. Osobiście preferuję bransoletki z kompletów tzn. jeśli noszę kolczyki, to lubię mieć do nich łańcuszek i bransoletkę, przy czym nie ukrywam, że przepadam za wyrobami wysokiej jakości. Plastikowe produkty z sieciówek rzadko kiedy przykuwają moją uwagę. Mam jednak dwie bransoletki, dosyć spore, obite skórą ekologiczną. Wyglądają bardzo estetycznie i oryginalnie. Pochodzą chyba z Mango, chociaż pewna nie jestem, bo kupiłam je już kilka sezonów temu.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: bransoletka

Post autor: kotsimon »

Dużo pracuję na komputerze i bransoletki wszelakie bardzo mi przeszkadzają, obijają się o obudowę, rysują ją, a to działa mi na nerwy. Ostatnio pożegnałam się nawet z moim ulubionym zegarkiem na metalowej bransoletce. Ale myślę, że taka wiązana, przylegająca bransoletka nie przeszkadzałaby mi - dotychczas nie miałam takiej.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: bransoletka

Post autor: Kenza »

Czasami takie materiałowe bransoletki są najlepszym rozwiązaniem. Ja kiedy ostatnio byłam w Paryżu kupiłam sobie bransoletkę Givenchy taką ze skórzanych, bordowych rzemyków ozdabianych delikatnymi ćwiekami. Jest wygodna i można z nią pracować na komputerze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”