pierścionki

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: pierścionki

Post autor: olivia »

Ja preferuję raczej delikatne, mało zauważalne pierścionki ale za to z dobrego i drogiego materiału. Najbardziej lubię złoto. Na ten jeden jedyny pierścionek (zaręczynowy) wciąż czekam, ale myślę, że jeśli w końcu się doczekam, to będzie to mój ulubiony pierścionek :D. Póki co najbardziej lubię pierścionek, który kupiłam w Apart za ok. 300 zł. Jest wykonany ze złota i ma spore oczko zrobione z cyrkonii.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: pierścionki

Post autor: JolaZ »

Ja uwielbiam duże i rzucające się w oczy pierścionki. Mam ich dosyć pokaźną kolekcję. Pochodzą z różnych sieciowych sklepów, już nawet nie pamiętam który jest skąd. Zawsze dobieram pierścionek do stroju. Lubię mieć dopasowaną biżuterię i inne dodatki.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: pierścionki

Post autor: kiziamizia »

Rzadko kiedy noszę pierścionki, booo "nagie" palce traktuję jako atut jeszcze wolnej panienki :D przynajmniej panowie widzą, że mogą startować. A takie "gadżeciarskie" pierścioneczki to nie dla mnie.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: pierścionki

Post autor: Kenza »

Pierścionki zależą od humoru, czasami mam ochotę wystroić się kolorowo i z dodatkami, a czasami elegancko i minimalistycznie, a wtedy stawiam na subtelne i drogie dodatki.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: pierścionki

Post autor: dafne »

Ja mam ostatnio manię na bardzo długie pierścionki. Przez jakiś czas nosiłam nawet tzw. pancerz,ale był bardzo niewygodny więc musiałam z niego zrezygnować.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: pierścionki

Post autor: lemur »

Ja bym chętnie stała się posiadaczką pierścionka z jednym z największych żółtych diamentów. Właśnie za miesiąc będzie licytowany w Genewie. Ma 110 karatów, a eksperci wyceniają go na minimum 15 milionów dolców. Kurcze chyba nie nazbieram takiej sumy w miesiąc :lol: :?
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: pierścionki

Post autor: JolaZ »

Ktoś tu ma ambitne marzenia :D Ja nie chciałabym mieć takiego cuda. Czułabym się próżna i bałabym się, że ktoś mnie napadnie i zabije dla takiego głupiego szkiełka. Nie rozumiem fenomenu cholernie drogich gadżecików.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: pierścionki

Post autor: megan »

dafne pisze:Ja mam ostatnio manię na bardzo długie pierścionki. Przez jakiś czas nosiłam nawet tzw. pancerz,ale był bardzo niewygodny więc musiałam z niego zrezygnować.

To pewnie spodobałyby Ci się pierścionki Eddie Borgo, są właśnie takie długie, składają się z kilku połączonych ze sobą obręczy. Są bardzo eleganckie i kobiece, a przy okazji cholernie drogie.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: pierścionki

Post autor: megan »

A co sądzicie o biżuterii w stylu księżnej Catherine? firma Tru-DIamonds produkuje kopie pierścionka i kolczyków Kate Middleton. Tuż po królewskim ślubie Angielki oszalały i wszystkie chciały mieć taką biżuterię. Ja osobiście bym nie chciała takiej biżuterii, bo już każdy wie jak ona wygląda i to takie podrabianie czyjegoś stylu.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: pierścionki

Post autor: dafne »

Nie kupiłabym sobie takiego pierścionka, podejrzewam, że oryginalny był bardzo drogi, ale sam fason mi się nie podoba i kojarzy mi się z taką "królewską" tandetką. Cały taki niby drogi styl jest dla mnie bardzo tandetny, nie lubię przepychu w biżuterii. Wolę proste, ale bardzo oryginalne rozwiązania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”