biżuteria męska

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: biżuteria męska

Post autor: kiziamizia »

No właśnie, mi też bardzo się podoba kiedy mężczyzna wkłada chociażby łańcuszek czy wisiorek, ale mój aktualny chłopak nie docenia takich gadżetów. Kupiłam mu raz męski naszyjnik na urodziny to leży schowany w pudełeczku, kiedy zapytałam, czemu go nie nosi, to dostałam odpowiedź że łańcuszek powoduje u niego uczulenie, a to niemożliwe za tą cenę :(
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: biżuteria męska

Post autor: Kenza »

Mnie bardzo pociągają wytatuowani faceci z dużą ilością biżuterii - piercing, metalowe dodatki, rzemyki, nieśmiertelniki, czy łańcuchy. Nie chciałabym mieć takiego chłopaka, ale popatrzeć lubię.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: biżuteria męska

Post autor: lemur »

Mnie właśnie przerażają takie dodatki, zwłaszcza piercing, a biżuteria u faceta moim zdaniem jest zbyteczna. Jeszcze kobiety to się stroją w różne błyskotki, ale facetom to jest kompletnie niepotrzebne.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: biżuteria męska

Post autor: JolaZ »

Bardzo lubię, kiedy mężczyzna nosi elegancki, drogi zegarek na metalowej bransoletce. Nie mówię, że musi być Jeger-LeCoutre, ale powinien trochę kosztować i być znaczący dla tej osoby.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: biżuteria męska

Post autor: megan »

Wśród spinek do mankietów jest tak wiele różnych wzorów, że chyba każdy facet znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu. Ale żeby nosić spinki do mankietów trzeba mieć mankiety, a żeby mieć mankiety trzeba mieć elegancką koszulę, a żeby mieć koszulę trzeba mieć określone gusta, tak więc nie każdy mężczyzna będzie nosił spinki, nie każdemu możemy je sprezentować np. pod choinkę.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: biżuteria męska

Post autor: kiziamizia »

Jedna "biżuteria" sprawdza się u facetów - zegarki. Chyba nie znam faceta który nie nosiłby zegarka. A tu mamy szerokie pole do popisu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”