Rajstopy w sprayu

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Rajstopy w sprayu

Post autor: JolaZ »

Zastanawiam się nad zakupem rajstop w sprayu. Wiele o nich słyszałam, głównie o ich zaletach. Czy są aż tak dobre jak się mówi? Modelują kształt nóg i brązowieją skórę? A czy mają jakieś wady? Ciekawi mnie jeszcze jedno - czy nadają się na jesienne chłody czy to propozycja na ciepłe dni tylko?
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rajstopy w sprayu

Post autor: kotsimon »

Rajstopy w sprayu nadają się raczej tylko na lato. Moim zdaniem są super, bo nie dość że trochę ściągają te nogi, sprawiają że wydają się one bardziej smukłe to właśnie przyciemniają skórę (w zależności od tego ile warstw naniesiecie) no i można je włożyć do butów bez palców! Właśnie to ostatnie rozwiązanie jest dla mnie najważniejsze, bo staram się nosić jak młoda dama i nie wkładać obcasów bez rajstop, a w gorące dni chce się włożyć czasami czółenka czy szpilki bez palców i co wtedy? No właśnie wtedy najlepiej sięgnąć po rajstopy w sprayu.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Rajstopy w sprayu

Post autor: Kenza »

No i dodatkowo nogi tak ładnie połyskują. Kiedyś zastanawiałam się nad sekretem celebrytek, zadawałam sobie pytanie: co one robią, że im się tak błyszczy skóra na nogach? A wystarczyło kupić rajstopy w sprayu!
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Rajstopy w sprayu

Post autor: megan »

Do mnie doszły prawie same negatywne opinie na temat tego produktu. Podobno równomierne rozprowadzenie rajstop w sprayu na nogach graniczy z cudem, poza tym brudzą one jasne ubrania. Jedyne plusy to: efekt gładkiej skóry i pseudo opalenizna.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Rajstopy w sprayu

Post autor: coralie »

Rajstopy w sprayu (przynajmniej te od sally hansen) wyglądają trochę jak fluid, na szczęście na deszczu nie rozpływają się. Zakrywają drobne niedoskonałości, blizny, pajączki - i w tej kwestii się sprawdzają, ale to trochę taki kosmetyk, bez którego można się obejść, tak sądzę. Jest też trochę przereklamowany, moim zdaniem.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rajstopy w sprayu

Post autor: kotsimon »

megan pisze:Do mnie doszły prawie same negatywne opinie na temat tego produktu. Podobno równomierne rozprowadzenie rajstop w sprayu na nogach graniczy z cudem, poza tym brudzą one jasne ubrania. Jedyne plusy to: efekt gładkiej skóry i pseudo opalenizna.

Ja "zakładałam" takie rajstopy tylko do ciemnych sukienek, więc nie wiem czy brudzą, ale z aplikacją nie miałam żadnego problemu. Po prostu trzeba z odpowiedniej odległości psikać.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Rajstopy w sprayu

Post autor: megan »

No ale przyznaj sama że lepiej od rajstop w sprayu przyciemniać nogi balsamem brązującym, a lepiej niż rajstopy w sprayu wysmuklają i wygładzają normalne rajstopy, więc po co właściwie te rajstopy w sprayu?
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Rajstopy w sprayu

Post autor: olivia »

No one dają taki ładny połysk na skórze, przez co nogi wyglądają idealnie. Ja miałam pozytywne doświadczenia z rajstopami w sprayu, dlatego dziwią mnie niektóre te opinie. Zgadzam się, że ten kosmetyk nie zastąpi kremu brązującego, ale nie jest taki zły, przez lato przydaje się.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Rajstopy w sprayu

Post autor: joanna »

Przez lato są świetne. Jest za gorąco na rajstopy, a takie rajstopy w sprayu wyglądają elegancko, lepiej niż goła skóra no i nie jest w nich ciepło. W dodatku nie robią się oczka. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”