Chuda, średnia czy puszysta?

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Chuda, średnia czy puszysta?

Post autor: olivia »

Mnie to się kompletnie nie podoba. Nie słyszałam o tym pokazie, ale generalnie nie podoba mi się pokazywanie nagości w ciąży, bo to taki wyjątkowy stan, który powinien być tajemnicą skrywaną przez parę oczekującą potomstwa. Gdzie w tym miejsce na fotografa?
lorna
Posty: 61
Rejestracja: 18 sty 2012, 18:23

Re: Chuda, średnia czy puszysta?

Post autor: lorna »

Wszystko zależy jak to pokażemy. Uważam, że ciało kobiety w ciąży jest piękne i seksowne i jest dużo takich udanych sesji zdjęciowych. Jeśli kobieta jest pokazana w subtelny sposób to wszystko wygląda elegancko. Chociaż przyznam, że w tym przypadku granica jest cienka i łatwo przesadzić.
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: Chuda, średnia czy puszysta?

Post autor: dalia »

Teraz jeśli chcesz się przebić przez medialny szum to musisz łamać stereotypy. Chyba stąd ten pomysł na udział kobiet w ciąży. Tylko pytanie czemu ma to służyć?
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Chuda, średnia czy puszysta?

Post autor: JolaZ »

Media już takie są, pokazują tylko szczupłe i ładne kobiety, a jak pokażą kogoś kto waży o kilkadziesiąt kg za dużo to jest afera. Pomijając kobiety w ciąży, bo to zupełnie inna bajka, to przecież popatrzcie na sesje puszystych modelek. Zaawsze jest jakaś afera, zawsze prasa plotkarska musi się pośmiać z tych nieszczęsnych kobiet, które przecież są piękne, ale nie mieszczą się we współczesnym, medialnym kanonie. To takie promowanie na siłę, bo niektórzy na siłę chcą zmienić te kanony i powiedzieć, że grube, puszyste też może być piękne, ale propagowanie szczupłego, idealnego ciała poszło tak daleko, że nie wiem, czy to jeszcze da się odwrócić.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Chuda, średnia czy puszysta?

Post autor: lemur »

Moim zdaniem ładna dziewczyna jest ładna nawet jak ma te kilka kilogramów więcej.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Chuda, średnia czy puszysta?

Post autor: kiziamizia »

Nawet te ładne puszyste modelki w końcu ulegają presji i przechodzą na dietę. Przykładowo: Crystal Renn, która w przeciągu kilku miesięcy drastycznie straciła na wadze i choć karierę zaczęła robić jako puszysta modelka, to raczej nie można jej już tak nazwać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”