świętowanie rocznicy

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: świętowanie rocznicy

Post autor: dafne »

Warto uważnie słuchać swojej drugiej połówki, oni czasami zdradzają swoje życzenia,czy marzenia. Na przykład, podczas zakupów wskażą rzecz, którą chcieliby mieć, albo w trakcie wspólnego leżenia przed telewizorem wskażą miejsce, w które chcieliby pojechać. Ja czasami notuję sobie takie rzeczy. To taki mój worek z pomysłami.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: świętowanie rocznicy

Post autor: lemur »

Oj, coś widzę że niektórzy Panowie mają się za dobrze :D nie rozpieszczajcie ich tak bardzo!
Awatar użytkownika
emilee92
Posty: 33
Rejestracja: 17 lut 2011, 17:40
Kontakt:

Re: świętowanie rocznicy

Post autor: emilee92 »

Ja z moim K. w tym roku świętowaliśmy wyjątkowo inaczej naszą rocznicę. Była to już 4 i tym razem było zupełnie inaczej. Pojechaliśmy do Mikołajek do hotelu Gołębiewski a konkretnie odwiedziliśmy park wodny w tym hotelu 'park wodny tropikana".
Dziewczyny było fantastycznie to było coś innego niż zawsze. Jak już wyszliśmy z basenu pochodziliśmy po hotelu, według mnie nic specjalnego a cenią się za dobę jak gdyby byli jakimś Hiltonem a wnętrze jest według mnie brzydkie. Po wędrówce po hotelu zrobiliśmy sobie mały spacer w koło hotelu i wróciliśmy do domu. W domu wypiliśmy po lampce wina, wspólna kąpiel i padliśmy zmęczeni spać :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”