świętowanie rocznicy

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
mvp
Posty: 35
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:00

świętowanie rocznicy

Post autor: mvp »

Kochan Forumowiczki,
Opowiedzcie mi jak wyglądają Wasze rocznice związku. Co zazwyczaj planujecie żeby ten dzień był wyjątkowy ?
Robicie naprawdę coś specjalnego czy standard - tj. kino, restauracja?
Zbliża się moja 4 rocznica związku, w sumie nigdy nic szalonego i oryginalnego nie robiliśmy a teraz bym chciała żeby było inaczej. można się nabawić kompleksów jak się poogląda amerykańskie filmy romantyczne i zobaczy na co oni się tam silą :( coś mi do głowy nie przychodzą jakies wyjątkowe pomysły

POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :idea:
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: świętowanie rocznicy

Post autor: Marta »

Ja obchodzę swoje rocznice standardowo. Ubieram strój królika i gotuję obiad swojemu mężczyźnie(co mi się normalnie rzadko zdarza). W międzyczasie rzucamy się poduszkami...jest dużo pierza, śmiechu a na końcu się całujemy i wyznajemy sobie miłość.... :D
...a tak na serio...w takich wyjątkowych dniach staram się, żeby ta osoba szczególnie odczuła, że mi na niej zależy. Nie ma jednej recepty - robimy to na co mamy oboje ochotę ;) Moja rada jest taka - ugotuj mu coś, co on uwielbia :D
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

Re: świętowanie rocznicy

Post autor: basia »

strój królika !
a to dobre ! gdzie taki mogę dostać? nie jestem na tyle odważna, aby go ubrać ale mnie to ciekawi gdzie się takie coś kupuje :oops:
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: świętowanie rocznicy

Post autor: Marta »

Strój królika można kupić w sklepie z artykułami "imprezowymi". Mają tam także strój baby jagi, wróżki, supermena i inne :D :D :D nie ma się czego wstydzić...trzeba sobie szukać powodu do uśmiechu. Pozdrawiam Cię!
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: świętowanie rocznicy

Post autor: Kenza »

Wow! Strój królika? :lol: nie wpadłabym na to. A my nie obchodzimy naszych rocznic, bo żadne z nas nie pamięta dokładnie którego dnia miesiąca się poznaliśmy, trudno nam określić datę, ale generalnie świętujemy na różne sposoby różne okazje, czasami bez okazji. Fajnie jest gdzieś wyjść ale że oboje dużo pracujemy ostatnio, to prawdziwym świętem jest po prostu bycie razem. Chociaż gdybym miała organizować super rocznice to wybrałabym wyjazd w jakieś fajne miejsce, chociażby na weekend.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: świętowanie rocznicy

Post autor: dafne »

A co myślicie o dawaniu drobnych upominków? Ja lubię od czasu do czasu kupić mojemu coś fajnego, chociażby jakąś drobnostkę, radości co nie miara a jak jest taka okazja jak rocznica, to czemu nie?
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: świętowanie rocznicy

Post autor: JolaZ »

Ważne żeby nie świętować każdej okazji, bo potem 10 rocznica ślubu nie sprawi żadnej przyjemności. Jak dostaje się co miesiąc kwiatka, to ten kwiatek traci urok. Moja eks współlokatorka miała faceta, który gloryfikowało każdy kolejny miesiąc ich związku. Raz bukiety, raz bombonierka, raz złota rybka, raz śniadanie do łóżka. Hmm pamiętam jak ona zamiast się cieszyć przyszła do mnie z żalem że nie wie jak mu powiedzieć że ona tego wszystkiego nie chce. :D Starać się można, byle nie za bardzo.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: świętowanie rocznicy

Post autor: Kenza »

Za często źle, za rzadko źle. Ja i mój chłopak - jak już pisałam wcześniej - mamy mało czasu dla siebie i rzadko, bardzo rzadko świętujemy. Nie mogę się doczekać, kiedy zmienimy oboje prace i wreszcie zaczniemy świętować. Marzy mi się chociaż jakaś banalna kolacja przy świecach.
beautyme
Posty: 43
Rejestracja: 04 sie 2011, 07:15

Re: świętowanie rocznicy

Post autor: beautyme »

my mieliśmy z narzeczonym ostatnio 6 rocznice naszej znajomości i postanowiłam sprawić mu prezent, z racji tego, że przebywaliśmy wtedy nad morzem wykupiłam specjalny voucher spa dla dwojga w primavera spa i poszliśmy na masaż czekoladą i masaż relaksacyjny i inne zabiegi dla dwojga bardzo przyjemne było to świętowanie chłopak był bardzo zadowolony
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: świętowanie rocznicy

Post autor: olivia »

Wszystko zależy od tego co facet lubi. Ja na naszą rocznicę zorganizowałam nam wyjazd na zlot motocyklowy, bo mój Ukochany jeździ na motorze, a zwykle nie ma czasu jeździć na takie zabawy, a wtedy nie miał wyjścia i był bardzo szczęśliwy. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”