Prezent na walentynki

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Prezent na walentynki

Post autor: JolaZ »

Co dajecie swojej drugiej połowie z okazji walentynek? Niby to nie taka poważna okazja jak np. urodziny czy rocznica, ale jednak wypada coś dać, zwłaszcza jak się lubi dawać, tak jak ja. Rok temu dałam mojemu chłopakowi książkę jego ulubionego autora - wiem, beznadziejny "walentynkowy" podarunek. W tym roku pomysłów brak, chociaż widziałam w takim śmiesznym sklepie koszulki z fajnymi napisami, było też mnóstwo dziwnych gadżetów i zabawek, ale i tak nie wiem co wybrać.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Prezent na walentynki

Post autor: Kenza »

Koszulki fajna rzecz, o ile Twój facet lubi oryginalne i nie schowa na dnie szafy np. takiej z napisem "najlepszy chłopak na świecie" czy "sex insruktor". Ale można też bardziej spersonalizować. Ja planuję zamówić swojemu kubek z jednym z naszych zdjęć (takim wyjątkowym). ;) Teraz z realizacją takiego pomysłu nie ma problemu. A oprócz tego - mój chłopak to łasuch, więc pewnie zrobię jakąś nastrojową kolację i w końcu wykorzystam ten lubczyk, który hoduję od dawna w doniczce. 8-)
lorna
Posty: 61
Rejestracja: 18 sty 2012, 18:23

Re: Prezent na walentynki

Post autor: lorna »

Ja postawię na słodycze i jakieś gadżety z empiku. Zawsze mają fajne rzeczy ;)
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Prezent na walentynki

Post autor: megan »

A ja nie obchodzę walentynek. Nie potrzeba mi specjalnie daty w kalendarzu żeby pokazać temu jednemu jedynemu jak mi na nim zależy. Walentynki to wymysł marketingowców. Dzięki nim sprzedaje się mnóstwo niepotrzebnych przedmiotów np. te okropne poduszki w kształcie serca.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Prezent na walentynki

Post autor: coralie »

Mi łatwiej wymyślić co ja bym chciała dostać na walentynki niż co mogłabym dać jemu. Jestem sprana z pomysłów. W ogóle chyba łatwiej obdarowywać kobietę na walentynki więcej jest gadżetów zrobionych pod nas. Dla facetów to widziałam np. takie pudełeczka w kształcie serduszka z męskimi stringami w środku i bokserki w serduszka... sorry, ale który facet nie wstydziłby się czegoś takiego nosić?
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prezent na walentynki

Post autor: kotsimon »

Ja kupię jego ulubione czekoladki i pilot na kobietę :) kto nie wie co to może sprawdzić w sieci. Fajnie byłoby gdzieś się wybrać na jakąś kolację, albo jakąś zorganizowaną imprezę.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Prezent na walentynki

Post autor: olivia »

Lepszy gest niż rzecz. Uważam, że tego dnia lepiej zrobić jakąś dobrą kolację, zadbać o miłą atmosferę, a nie inwestować w niepotrzebne gadżety, np. obciachowe bokserki w serduszka. Kolacja i miły wieczór. :D
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Prezent na walentynki

Post autor: lemur »

Ja dostałam na walentynki najpiękniejszy prezent, jaki mogłam sobie wymarzyć... pierścionek zaręczynowy ;)
lorna
Posty: 61
Rejestracja: 18 sty 2012, 18:23

Re: Prezent na walentynki

Post autor: lorna »

:o no to gratuluje!! To naprawdę najfajniejszy prezent walentynkowy, o jakim słyszałam!
juropa
Posty: 40
Rejestracja: 31 sty 2012, 09:33

Re: Prezent na walentynki

Post autor: juropa »

lemur ja też gratuluję :) ja po cichu marzyłam o takim prezencie w tym roku, ale cóż... jeszcze muszę poczekać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”