zróbmy sobie prezent na Dzień Kobiet

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
kwiatek100
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2012, 11:02

zróbmy sobie prezent na Dzień Kobiet

Post autor: kwiatek100 »

Szukałam fajnych zajęć dla siebie na popołudnia. znalazłam coś takiego http://www.concordiadesign.pl/eventy/warsztaty/34,1331334000,Concordia+Women+-+warsztaty.
Może i Was zainteresują
lorna
Posty: 61
Rejestracja: 18 sty 2012, 18:23

Re: zróbmy sobie prezent na Dzień Kobiet

Post autor: lorna »

Ja wolę rzeczowe prezenty i z okazji Dnia Kobiet chyba też sobie coś kupię. Pewnie jakiś ciuszek? Lubię dawać sobie sama prezenty, bo to jest takie niezobowiązujące. Kiedy dostaję prezenty od kogoś mam ochotę się odwdzięczyć, myślę od razu że ja też tej osobie powinnam coś dać. Inaczej jest jak sama sobie robię prezent albo siebie nagradzam. Wtedy nawet jakaś drobnostka daje satysfakcję. ;)
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: zróbmy sobie prezent na Dzień Kobiet

Post autor: dafne »

Popieram - kupowanie sobie prezentów to zdrowy odruch. Zwykły badyl z okazji Dnia Kobiet nie wystarczy :D
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: zróbmy sobie prezent na Dzień Kobiet

Post autor: dalia »

Ja sobie funduję dziś fryca i wizytę u kosmetyczki, a co! A goździka to sobie mogą wsadzić... :)
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: zróbmy sobie prezent na Dzień Kobiet

Post autor: JolaZ »

Goździka... dobrze by było. Ja dostałam od współpracowników tulipany. Nie żebym się nie cieszyła, ale dzisiaj musiałam je już wyrzucić. Jak to jest z tymi badylami z okazji Dnia Kobiet? Ludzie w kwiaciarniach je programują żeby zdechły po 2-3 dniach, czy co?
klara
Posty: 27
Rejestracja: 13 mar 2012, 19:25

Re: zróbmy sobie prezent na Dzień Kobiet

Post autor: klara »

A wiecie, że 10 marca był dzień mężczyzn? Przyznać się! Która złożyła życzenia albo dała prezent jakiemuś panu, bo ja swojemu mężowi nic nie dałam, bo dowiedziałam się o tym święcie za późno.
lorna
Posty: 61
Rejestracja: 18 sty 2012, 18:23

Re: zróbmy sobie prezent na Dzień Kobiet

Post autor: lorna »

Na szczęście oni sami nie wiedzą, że mają to święto :) więc przynajmniej nie wymagają prezentów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”