Pomocy !!

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
kala140
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2012, 10:50

Pomocy !!

Post autor: kala140 »

Dziewczyny zastanawiam się nad tą akcją: _www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120307/PROMOCJA04/120309703
Powiedzcie czy to jest dobry pomysł, żeby wziąć w tym programie udział.
Wg. mnie mam wiele w sobie do poprawy np. wagę czy ogólny wygląd. Dlatego też chciałabym spróbować wziąć udział w tej akcji, ale nie jestem do końca do tego przekonana. Co o tym myślicie ? :?:
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Pomocy !!

Post autor: Kenza »

Tani "chłyt maketingowy", jak to Michał Wójcik mawia, ale skorzystać można. Natomiast nie liczyłabym na jakąś wielką życiową odmianę. Żeby naprawdę schudnąć przy takich zajęciach potrzebujesz miesięcy no i tu Cię mają - za darmo pokażą jakie fajne te masaże i ćwiczenia, a Ty się wkręcisz i będziesz gotowa za to płacić. A skoro firmę stać na artykuł sponsorowany to pewnie za zajęcia każe sobie płacić niemało. Twój wybór - wziąć udział jak najbardziej możesz, ale pamiętaj, że trzeba będzie przede wszystkim systematyczności.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Pomocy !!

Post autor: kiziamizia »

Ja lubię takie inicjatywy, gdybym miała okazję na pewno bym się zdecydowała na udział.
klara
Posty: 27
Rejestracja: 13 mar 2012, 19:25

Re: Pomocy !!

Post autor: klara »

Można spróbować, chociaż jak już ktoś pisał, trzeba do tego podejść odpowiednio i dać sobie czas na zmiany, zwłaszcza jeśli chcemy schudnąć. Ja osobiście bardzo chętnie skorzystałabym z porad wizażysty, fryzjera i stylisty.
kala140
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2012, 10:50

Re: Pomocy !!

Post autor: kala140 »

Dziękuję Wam za dobre rady ;) Myślę, że skorzystam z tej oferty, ale na pewno będę mieć na uwadze to co napisałyście powyżej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”