Śmieszna Jenna Marbles

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Śmieszna Jenna Marbles

Post autor: coralie »

Oglądacie może filmiki z Jenną Marbles? Uwielbiam ją - dla mnie to już klasyka żeńskiego dowcipu. Laska ma gadane, jest przezabawna. Jej blog i kanał na YouTube bije rekordy popularności, a ja sama subskrybuje bo lubię jej dowcip.
Dla tych, którzy nie znają Jenny, przesyłam linka do "How to trick people into thinking you're really good looking" - to już klasyk!
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Śmieszna Jenna Marbles

Post autor: lemur »

Fajne też jest o tym, jak przygotować się na randkę i co robią dziewczyny, kiedy prowadzą samochód. Tak, Jenna króluje na youtube i innych portalach ze śmiesznymi filmikami, trudno na nią nie trafić w sieci. ;) Podobno kiedyś pracowała jako zawodowa blogerka, hmmm kiedy u nas wymyślą taki zawód? Bo chyba nie da się jeszcze wpisać w oficjalne dokumenty zawód: bloger. A może się mylę?
Awatar użytkownika
spencer
Posty: 14
Rejestracja: 24 kwie 2012, 17:39

Re: Śmieszna Jenna Marbles

Post autor: spencer »

Też ją uwielbiam, co tydzień czekam na nowy odcinek, które dodaje zwykle w środy. Lubię też "I hate being a grown up" chociaż talentu wokalnego to Jenna nie ma.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Śmieszna Jenna Marbles

Post autor: joanna »

Ja nie znałam do dziś, ale teraz też będę oglądać, bo naprawdę przekomiczna jest ta dziewczyna. Jak zaczęłam oglądać to przeszłam chyba przez jakieś kilkanaście filmików. Szkoda tylko, że nie ma napisów (za dużo bym chciała) bo chociaż znam angielski na przyzwoitym poziomie niektóre, chyba bardziej slangowe wyrażenia, umykają mojej uwadze, po prostu ich nie rozumiem.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Śmieszna Jenna Marbles

Post autor: dafne »

Ja tam najbardziej lubię piosenkę, w której poniża facetów "Bounce that d**k". Zabawna jest i prawdę mówi. :D Jedyne czego nie kumam w Jennie to ten jej związek z tymi dziwnymi psami...
klara
Posty: 27
Rejestracja: 13 mar 2012, 19:25

Re: Śmieszna Jenna Marbles

Post autor: klara »

Ja lubię odcinek o tym, co dziewczyny robią rano w łazience. Mam dokładnie te same problemy rano :D np. za ciemny podkład, zmywanie za ciemnego podkładu, trzęsąca się ręka podczas malowania eyelinerem nie mówiąc o tym że zawsze wszystko robię w pośpiechu. Ps. ile Jenna ma lat? bo zastanawiam się, czy jest ode mnie starsza czy młodsza.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Śmieszna Jenna Marbles

Post autor: Kenza »

Świetna z niej agentka. Ja lubię how diets works. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”