Scarlett Johansson czy Kate Moss ?

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

Scarlett Johansson czy Kate Moss ?

Post autor: basia »

Szczuplutka Moss czy Scarlett o lekko zaokrąglonych kształtach ?:)
Jaki mamy obecnie trend ? Nad czyim ciałem wszyscy wokół się zachwycają?
A jakie są Wasze opinie i odczucia ? Jestem strasznie ciekawa !!
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: Scarlett Johansson czy Kate Moss ?

Post autor: Marta »

Ciało Scarlett a twarz Kate! :lol: Doprowadzają mnie do szału wiecznie otwarte usta i zdziwione sarnięce oczy Scarlett a Kate tak naprawdę ma krzywe nogi. Serio. Scarlett ma za to ładny biust a Kate ma bardzo plastyczną twarz i jest niezwykle fotogeniczna. :roll: :D
Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

Re: Scarlett Johansson czy Kate Moss ?

Post autor: princesita »

nie rozumiem jak można się zachwycać jedną i drugą ! Scarlett wygląda, jakby była wiecznie po kokainie, a Kate rzeczywiście naćpana jest. Poza tym Kate Moss wygląda ~~~~~~ OKROPNIE ~~~~~~~bez makijażu, nie ma w sobie dla mnie nic, jest wręcz odrażająca i wygląda jak ufo więc jak można z niej robić jakiś wzór, wyznacznik trendów itd. nie mówię żeby bez podkładu była. a Scarlett ~~~~~WZÓR NA SIŁE~~~~~~ Ta to dla mnie nie ma w sobie już zupełnie nic a nic. ale rozumiem, że komuś chodziło generalnie o budowę ciała itd. no to jednak jestem za tym, że szczuplutkie dziewczyny są atrakcyjne, a nie zaokrąglenia bez składu i ładu, bez kontroli, tu się wylewa, tu przelewa. tylko wysportowane sylwetki !! :evil:
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

Re: Scarlett Johansson czy Kate Moss ?

Post autor: basia »

ojj ktoś tu chyba komuś zazdrości :P
Kate może mi się strasznie nie podoba ale coś w sobie ma, niewątpliwie, ładnie wychodzi na zdjęciach a jak się ją rozłoży na czynniki pierwsze to wychodzi na to że nic ciekawego hihi
a scarlett jest super, wcale nie wzór na siłe tylko właśnie w końcu zaczento się zachywać kobietą która ygląda jak kobieta a nie wychudzone szczudlo :)
Paulinka
Posty: 22
Rejestracja: 07 wrz 2010, 20:35

Re: Scarlett Johansson czy Kate Moss ?

Post autor: Paulinka »

dajcie spokój, kto teraz wogole bierze je pod uwage ! to juz przebrzmiale gwiazdki :D
czarnula
Posty: 6
Rejestracja: 16 lis 2010, 15:13

Re: Scarlett Johansson czy Kate Moss ?

Post autor: czarnula »

Kate- wychudzona narkomanka... no way!
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Scarlett Johansson czy Kate Moss ?

Post autor: olivia »

No one nie są najlepszymi przykładami do wybierania :p zacznijmy od tego że same blondynki a ja jakoś bardziej zazdroszczę wyglądu ciemnowłosym, bo zwykle mają wyraźniejsze rysy twarzy. Jak miałabym wybierać między typami sylwetki, to chyba jednak Kate Moss, chociaż na niektórych zdjęciach mnie przeraża jej chudość, ale Scarlett jest taka eee bułowata na twarzy 8-) yy no nie wiem jak mam to określić i tak jak któraś z Was napisała wcześniej, ma pokrzywione nogi;p i durny wyraz twarzy. Chociaż Kate jest przeciętna, bo przeciętna być musi skoro jest modelką, to jednak bardziej ona niż Scarlett.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Scarlett Johansson czy Kate Moss ?

Post autor: dafne »

Zdecydowanie Scarlett dlatego że jest taka mięciutka ale szczupła. Dajcie spokój z takimi wieszakami jak Kate! Z tym trzeba walczyć. Wpatrujemy się w te kościotrupy i potem chcemy być takie jak one, a one są płaskie deski, bezkształtne kosmitki. Powinny nam zazdrościć wyglądu a nie my im! Gdyby wszyscy na świecie przestali doceniać manekinokościotrupomodelki może problem anoreksji zmniejszyłby się do minimum. Kiedyś też miałam taką sylwetkę jak Kate... przy 175 cm wzrostu ważyłam 48 kg i wyglądałam strasznie jak zapałka na wietrze, ale ja się nie odchudzałam. to chyba była wina genów... od kilku lat zrobiłam się taka normalna, ważę 57 kg i dobrze mi z tym, wreszcie mam biust :)
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Scarlett Johansson czy Kate Moss ?

Post autor: JolaZ »

Całkowicie sie zgadzam, kult kościotrupa musi się skończyć i to nie oznacza od razu że chciałabym żeby wszyscy zaczęli nosić rozmiar L. Nie... zatrzymajmy się na poziomie S czy M a nie XS bo XS to najczęściej jest antykobiecość.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Scarlett Johansson czy Kate Moss ?

Post autor: dafne »

Chociaż wczoraj oglądając film "Miłość nie przeszkadzać" (francuski tytuł "Hors de Prix") zauważyłam że występująca tam Audrey Tautou (czy jak to sie pisze) jest straasznie chuda, widać to zwłaszcza jak ma na sobie kusą kieckę od Chanel, ale mimo to wygląda bardzo atrakcyjnie. Myślę, ze jak kobitka jest malusia i drobna jednocześnie to to jakoś wygląda. Dopiero jak ma wzrost modelki bardziej przypomina wieszak na kurtki w poczekalni u dentysty niż babę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”