top model zostań modelką

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: top model zostań modelką

Post autor: lemur »

Dziewczyny z topmodel nie zostaną drugimi Magdami Frąckowiak ani Kasiami Belami bo nie są aż tak unikatowe. Ale ja tam do nich nic nie mam. Dajmy im żyć w spokoju i nie róbmy tu drugiego pudelka ;)
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: top model zostań modelką

Post autor: Kenza »

A słyszeliście o tym, że Marta Szulawiak ta striptizerka z "Top Model" będzie starować w wyborach? I to wcale nie jest plotka, bo widziałam właśnie w tvn24 jak o tym dyskutowali. ;) Oczywiście wyśmiewali pomysł, że u nas nawet striptizerka posłem może zostać. Teraz to nie dają żyć tej dziewczynie, dziwie się że sama się tak wychyla.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: top model zostań modelką

Post autor: olivia »

Już jej współczuję, nie wiem po co osoby bez kompetencji pchają się do polityki. Tylko narażają się na kpiny. To nie ważne czy dziewczyna tańczy w klubie, czy jest ekspedientką w sklepie. W Parlamencie jest pełno niekompetentnych osób, które nie powinny się tam znaleźć! Kolejna jak widać chce spróbować szczęścia. Denerwuje mnie to. Co to za kraj w którym każdy może być posłem...
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: top model zostań modelką

Post autor: dafne »

No nie ... to już przesada. "Nie udało mi się w top model to może zrobię karierę w parlamencie??" Jeśli ona naprawdę zostanie posłem to ja się wyprowadzam z Polski.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: top model zostań modelką

Post autor: coralie »

Za niedługo rusza nowa edycja top model :) Myślicie, że tym razem będzie lepiej? Ja nie byłam zachwycona uczestniczkami pierwszej edycji. Już oglądałam zdjęcia na stronie top model i uważam, że zapowiada się niezły... kabaret. Widziałam zdjęcie jakiejś plastikowej lali, ale mam nadzieję że szanowne jury nie przepuści takich podróbek. :)
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: top model zostań modelką

Post autor: lemur »

Mnie zaszokowało zdjęcia Michała Piróga w spódnicy i dziwacznych butach. Nie jestem fanką jego stylu i trudno mi uwierzyć, że w ogóle ktoś jest. Nie przepadam za ludźmi, którzy za wszelką cenę próbują zwrócić na siebie uwagę. A w tym programie wszyscy mają parcie na szkło, zwłaszcza jurorzy ;)
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: top model zostań modelką

Post autor: Kenza »

Piróg to nie juror tylko hmm "dziennikarz modowy"?? ale faktycznie ma parcie na szkło. A jego image kojarzy mi się z chorymi pomysłami Tomasza Jacykowa. Oni do siebie pasują :D
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: top model zostań modelką

Post autor: dafne »

A ja właśnie oglądam pierwszy odcinek top model. Znowu jest jakaś dziewczyna, która bierze trochę na litość swoją trudną historią rodzinną. Jest też dziewczyna, która kiedyś... była właściwie chłopakiem (po narodzinach stwierdzono u niej cechy damskie i męskie, lekarze zadecydowali że ma być chłopcem, ale całe życie czuła się jak kobieta). hmm zapowiada się ciekawy sezon ;)
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: top model zostań modelką

Post autor: joanna »

Tego programu nie lubię, ale podobała mi się sesja zdjęciowa jurorów do drugiej edycji top model.Taka baśniowa i z dużym dystansem. Klimat jak z "alicji w krainie czarów".
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: top model zostań modelką

Post autor: Kenza »

A ja zapomniałam o tym że już leci topmodel. Hm to faktycznie zapowiada się ciekawy sezon. Akurat to że do programu zakwalifikowała się dziewczyna, która kiedyś była uważana za chłopca dobrze świadczy o Polakach, a raczej świadczyłoby, gdyby nie pojawiły się żadne nieprzyjemne dla tej osoby komentarze, a jestem przekonana że z czasem takich nie zabraknie. Mur braku tolerancji jest bardzo trudny do zburzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”