top model zostań modelką

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: top model zostań modelką

Post autor: megan »

Jakieś płaczliwe te modelki w nowej edycji. Ja rozumiem, że miały ciężkie życie, ale to jest właśnie okazja żeby pokazać, że mają charakter i właśnie nie mówić o tym w programie, albo chociaż pominąć to na początku programu. To jest taki "podryw na Paulinę", raz się udało to może uda się jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: top model zostań modelką

Post autor: Kenza »

Mnie załatwiła ta 18-letnia blondi inteligentna inaczej, która przyszła do programu ze swoim ojcem (tak sądziłam) a okazało się że to jej facet. :lol: masakra! gdzie takich ludzi produkują?!
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: top model zostań modelką

Post autor: JolaZ »

Mnie już znudził ten program, a to że znalazły się jakieś puste panny to przecież oczywiste, w końcu po to ludzie to oglądają, żeby się pośmiać z ładnych idiotek, albo jeszcze lepiej - z idiotek, którym się wydaje że są ładne. Niestety takich kandydatek tam jest najwięcej, tych inteligentnych i ponad przeciętnych jest garstka.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: top model zostań modelką

Post autor: olivia »

Ja ten program traktuje jak serial komediowy. Dzisiaj myślałam, że pęknę ze śmiechu, kiedy te panny zaczęły jęczeć, że na sianie nie potrafią spać. A jak zaczynają się przechwalać, że są najlepsze i że pozostałe uczestniczki to szare myszki tą są cholernie żałosne.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: top model zostań modelką

Post autor: joanna »

Jak wam się podobały akty uczestniczek top model 2? Nie widziałam programu, tylko sam efekt pracy, czyli zdjęcia. Moim zdaniem to było bardzo trudne zadanie i dziewczyny popisały się odwagą. Ja chyba uciekłabym z płaczem, gdyby ktoś kazał mi pozować nago do zdjęć. Moim zdaniem najlepiej wyszła Olga Kaczyńska i Anna Bałon. Oglądając ich zdjęcia w katalogu z bielizną chętniej bym patrzyła na prezentowane modele (oczywiście wyobrażając sobie, że ja będę wyglądała równie dobrze).
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: top model zostań modelką

Post autor: olivia »

No powiem, że ekstremalne te sesje zdjęciowe. Właśnie widziałam reklamę dzisiejszego odcinka - dziewczyny będą pozować np. z wątrobą i innymi kawałkami mięsa.Dziwne pomysły mają realizatorzy tych sesji.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: top model zostań modelką

Post autor: joanna »

Obrzydliwa była ta sesja! Najgorzej miała dziewczyna z wątróbką (Ale to brzmi - prawie jak "Dama z gronostajem" da VInci). Moja faworytka po tej sesji - Ania - najlepiej wypadła - energicznie, seksownie i drapieżnie.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: top model zostań modelką

Post autor: Eewa »

Też uważam, że ta Ania była najlepsza. Za to nie przepadam za Honoratą, która bardzo się wywyższa, a moim zdaniem ma tak strasznie przeciętną twarz, że nigdy bym jej nie zapamiętała, bo takich samych modelek jest mnóstwo. Kompletnie nie rozumiem za co ją chwalą.
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: top model zostań modelką

Post autor: dalia »

Dziż a ja tego przełknąć nie mogę, odcinek od kolejnego się nie różni. Nawet teksty jurorów się powtarzają.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: top model zostań modelką

Post autor: olivia »

No bo ileż można mówić o tym, ze ktoś się albo nie nadaje do modelingu albo jest świetny - teksty jurorów muszą się powtarzać. A ta Ania to już się staje taką ikoną, ale ikoną - pośmiewiskiem w internecie. Wszyscy z niej żartują i jest gwiazdą na pewnym portalu ze śmiesznymi zdjęciami i wypowiedziami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”