top model zostań modelką

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: top model zostań modelką

Post autor: kiziamizia »

A ja nie wiedziałam, że ta Ania była gruba - rok temu ważyła 80 kg. Widziałam jej zdjęcie i faktycznie była tłuściutka trochę. Świetnie schudła!
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: top model zostań modelką

Post autor: megan »

Ta dziewczyna - Ania bardzo dobrze sobie radzi o dziwo. Wczoraj byłam zaszokowana tym, że tak dobrze poradziła sobie na Paris Fashion Week - dostała się na wszystkich casingach, rozmawiała po angielsku i próbowała po francusku.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: top model zostań modelką

Post autor: kiziamizia »

Uważam, że w programie są teraz 3 najlepsze dziewczyny - Olga, Ania i Michalina. Asi i Honoraty nie odróżniam - taka uroda to nie uroda. Są mega przeciętne, nieciekawe i ... nieładne. Nie rozumiem dlaczego doszły tak daleko. Kolejne nieciekawe, blade blondyny.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: top model zostań modelką

Post autor: Kenza »

No i wygrała Olga Kaczyńska nie za bardzo ją lubię bo nie pasuje mi jej charakter - jest bardzo pewna siebie i zarozumiała. Ale moim zdaniem i tak największą karierę zrobi ANia B. - przecież na paryskich wybiegach była bezkonkurencyjna. Prognozuję że będzie lepsza niż Papierska i jeszcze o niej usłyszmy.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: top model zostań modelką

Post autor: JolaZ »

No ja też nie wróżę dużej kariery tej Oli czy Oldze. Moim zdaniem ona nie nadaje się na modelkę.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: top model zostań modelką

Post autor: coralie »

A Jacyków powiedział o Oldze, że jest najpotężniejsza - że wygrała najpotężniejsza i powiedział, że ludzie wmawiają sobie że nadwaga jest sexy... to jego zdaniem ta Olga ma nadwage?! Ło matko i córko, przecież ona schudła 10 kg podobno w programie i wygląda na bardzo szczupłą... Masakra - jak to mówione było w "Diabeł ubiera się u Prady" - rozmiar 38 czyli nowe 46... Jak ktoś tak patrzy na świat to ja mam 44...
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: top model zostań modelką

Post autor: dafne »

Ola to oszustka! Jest profesjonalną modelką od kilku lat, chyba 3. Miała kontrakty z dwoma agencjami. Niby regulamin programu top model nie zabrania uczestniczyć profesjonalnym modelkom, ale ona perfidnie nie przyznała się do tego, że od lat pracuje w branży. Nie wierzę w to, że organizatorzy programu nie wiedzieli o tym. Jeśli tak było to są beznadziejni... Uważam, że gdyby od początku było wiadomo, że od dawna pracuje jako modelka, to nie wygrałaby tego programu.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: top model zostań modelką

Post autor: kiziamizia »

Skoro kłamała, to nie powinna była wygrać. Co z tego, że w programie mogą występować profesjonalistki, ważne że zataiła coś ważnego. Kłamała ludziom w żywe oczy, że tak jak inne uczestniczki dopiero zaczyna swoją przygodę z modelingiem.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: top model zostań modelką

Post autor: coralie »

Teraz kiedy te dziewczyny zdane są na siebie ze swoją karierą widać że Ania B. ma największe szanse jednak. Zawsze wygląda dobrze, albo przynajmniej ok, często widać ją "na salonach". Natomiast Michalina nie sprawdza się w roli modelki. Moim zdaniem dopiero teraz widać, że jej twarz nie jest zbyt fotogeniczna. Widziałam nowe sesje zdjęciowe dziewczyn np. tą w której wygłupiają się w tramwaju i Michalina zdecydowanie najgorzej się prezentuje. Parcie na szkło mogłaby sobie też darować ta Gabrysia, która dość wcześnie odpadła z programu. W jej przypadku jest jakiś problem z ciuchami - zawsze jest ubrana dziwacznie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”