top model zostań modelką
: 07 paź 2010, 21:24
Która z was ogląda ten program ?
Ja przyznam że stałam się jego fanką i śledzę losy dziewczyn z zapartym tchem
jakie są wasze wrażenia? czy waszym zdaniem dziewczyny się do tego nadają ? macie swoje faworytki ?:D moją jest aleksandra, która nawet jako wegetarianka jest w stanie poradzić sobie z surowym mięsem, nie płacze co chwile i nie robi z siebbie poszkodowanej przez życie!! no a najbardziej z top model podoba mi się absolutnie idealna... joanna krupa!!!
Ja przyznam że stałam się jego fanką i śledzę losy dziewczyn z zapartym tchem