Jak się motywować?

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

Jak się motywować?

Post autor: sasetka »

W jaki sposób znajdujecie w sobie wewnętrzną siłę, która popycha Was do działania? Co robicie, gdy bardzo Wam się nie chce i brakuje motywacji? Co jest Waszym motorem napędowym?
gegusia
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 21:24

Re: Jak się motywować?

Post autor: gegusia »

zależy od sytuacji, raz zmotywuje mnie chłopak, raz brak złotówki w portfelu a raz ksiądz na kazaniu :) ogólnie łapię się czego się da, ostatnio np. wzięłam udział w takim szkoleniu online _www.mistrzmotywacji.pl/
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

Re: Jak się motywować?

Post autor: sasetka »

Dla mnie największym motywatorem jest mój partner, bo wiem, że wszystko, co robię, robię także dla niego. Poza tym zawsze jest dla mnie wsparciem i docenia moje nawet najbardziej nieporadne poczynania ;). ale przyznam szczerze, że czasem mi sie zwyczajnie nie chce i wtedy przydałby się taki konkretny kopniak, który postawiłby mnie na nogi.
gegusia
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 21:24

Re: Jak się motywować?

Post autor: gegusia »

no to jak często potrzebujesz takiego kopa to tym bardziej polecam wspomniane przeze mnie szkolenie. No i ciesz się że masz takiego faceta bo mój mnie dodatkowo dołuje w razie porażek, ciężko czasami ale gdzie ja znajdę gorszego :)
biuti01
Posty: 17
Rejestracja: 09 cze 2012, 02:17

Re: Jak się motywować?

Post autor: biuti01 »

nasuneła mi się pewna mysl, ja za ponad tydzień biorę udział w bezpłatnym szkoleniu online nt własnie znalezienia motywacji w sobie. _www.mistrzmotywacji.pl może ktoś jeszcze będzie zainteresowany, chyba można jeszcze się zapisywać.

Trochę odkopie wątek o motywacji, z tego względu że ostatnio sporo ludzi w moim otoczeniu przynajmniej ma z tym problem..
Sulli
Posty: 20
Rejestracja: 27 mar 2014, 12:24

Re: Jak się motywować?

Post autor: Sulli »

Ja motywuję się poprzez ciągłą naukę, poprzez czytanie, dokształcanie. No i oczywiście przez aktywność fizyczną.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”