Kontakt z ludźmi z UK

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

Kontakt z ludźmi z UK

Post autor: sasetka »

Znacie jakieś sprawdzone strony czy portale, na których można nawiązać kontakt z obcokrajowcami? Chciałabym poznać jakieś osoby mieszkające w Wielkiej Brytanii, ale nie wiem, gdzie szukać.
richie
Posty: 7
Rejestracja: 08 cze 2012, 14:57

Re: Kontakt z ludźmi z UK

Post autor: richie »

Znam osobiście kilka osób mieszkających w UK, ale poznaliśmy się w PL i nie przez żaden portal. Piszemy do siebie, albo gadamy na Skype, dlatego nie mam potrzeby żeby nawiązywać nowe znajomości z ludzmi z tego kraju.
W jakim celu chcesz poznać takie osoby?
Lux
Posty: 16
Rejestracja: 03 lis 2011, 23:41

Re: Kontakt z ludźmi z UK

Post autor: Lux »

Myślę, iż trochę wyolbrzymiasz jej plany ;), jednak taki portal musi być dobry jeżeli szukasz bratniej duszy do długich nocnych rozmów, a oprócz tego szlifujesz cały czas swój język i nie tylko ;)
gegusia
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 21:24

Re: Kontakt z ludźmi z UK

Post autor: gegusia »

znałam kiedyś takiego jednego Sama, poznałam go na uczelni, studia się skończyły i znajomość się skończyła. Brytyjczycy mają to coś, też bym chętnie poznała jakiegoś zakochała się i wyjechała, a co :)
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

Re: Kontakt z ludźmi z UK

Post autor: sasetka »

Dzięki wszystkim za odzew. Widzę, że zwolenników jest tak wielu jak przeciwników.
Ja jednak jestem bardzo ciekawa takiego sposobu nawiązywania znajomości i dlatego zarejestrowałam się na polish cupid tree, na razie próbuje się tam zadomowić
Sulli
Posty: 20
Rejestracja: 27 mar 2014, 12:24

Re: Kontakt z ludźmi z UK

Post autor: Sulli »

To ja polecam takie portale jak np. interpals. Tam można poznać mnóstwo obcokrajowców :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”