maskara - jaka najlepsza ?

W tym temacie warto jest by─ç na czasie. Jakie s─ů najnowsze trendy w makija┼╝u? Co komu pasuje na jak─ů okazj─Ö? Nie b├│jcie si─Ö pyta─ç!

Re: maskara - jaka najlepsza ?

Postby megan » 12 Apr 2012, 17:55

coralie wrote:
olivia wrote:Bardzo dobry tusz, kt├│ry dosta┼éam w komplecie z podk┼éadem i kredk─ů z firmy eveline, nazywa si─Ö volumex fibrelast. O dziwo wystarczy nim ze dwa razy przejecha─ç rz─Ösy i gotowe. Bardzo dobrze podkr─Öca rz─Ösy i je rozdziela. Zaskoczenie, ale pozytywne.

Miałam ten tusz z Eveline i przyznaje, że rewelacja. Swój fenomen zawdzięcza chyba szczoteczce, która w jednym miejscu trochę się rozszerza, jest taka nietypowa, nigdzie indziej takiej nie widziałam.

A gdzie to kupujecie? Bo w Rossmannie, SuperPharm i Naturze nie znalazłam.
megan

Postby serduszko5 » 20 Apr 2012, 14:34

Eveline tusz znalaz┼éam kiedy┼Ť na moim osiedlowym sklepiku. moj─ů najlepsz─ů mascar─ů bylo chanell.... ech. ale to prezent. Tak to u┼╝ywam ARTDECO i jestem zadowolona :)
serduszko5

Postby Mar-Kos_pl » 02 Sep 2012, 21:23

Ja nigdy nie mog┼éam znale┼║─ç dla siebie idealnego tuszu. Zale┼╝a┼éo mi ┼╝eby zwi─Öksza┼é obj─Öto┼Ť─ç i podkr─Öca┼é. Zdecydowa┼éam si─Ö na sztuczne rz─Ösy i jestem mega zadowolona. Nie musz─Ö ju┼╝ malowa─ç oczu, szuka─ç dobrych maskar i zawsze wygl─ůdam jakbym by┼éa ju┼╝ ''zrobiona". Nie mam zniszczonych rz─Ös. Jestem bardzo zadowolona z efektu i trwa┼éo┼Ťci zabiegu.
Mar-Kos_pl

Postby darka » 08 Nov 2012, 11:06

ja uzywam Deep Black z Artdeco i jestem zachwycona - maksymalnie pogrubia i wydłuża, a przy tym nie skleja rzęs. Zwykle jak kupuję tusz to albo dobrze wydłuża albo pogrubia - a ten jest dla mnie w sam raz :)
darka

Postby pudell » 03 Jul 2013, 08:38

Ja mam tusz Loreal volume million lashes i jest genialny. Rz─Ösy s─ů wyd┼éu┼╝one i pogrubione, ale nie sklejone. W drogerii kosztuje prawie 50 z┼é, ale tu mo┼╝na go kupi─ç za nieca┼ée 35 z┼é: www.puderek.com.pl/pl/p/LOREAL-VOLUME-MILLION-LASHES-EXTRA-BLACK-MASKARA/106
pudell

Website: http://www.puderek.com.pl

Postby darka » 27 Sep 2013, 10:10

Ze wszystkich maskar, kt├│rych do tej pory u┼╝ywa┼éam, najbardziej lubi─Ö t─Ö z Artdeco - All in One. Podkr─Öca, wyd┼éu┼╝a i pogrubia rz─Ösy i nie trzeba nak┼éada─ç 15 warstw, ┼╝eby efekt by┼é ol┼Ťniewaj─ůcy. Lubi─Ö w niej te┼╝ to, ┼╝e demakija┼╝ jest zupe┼énie bezproblemowy!
darka

Postby perfumka333 » 05 Mar 2014, 08:37

D┼éugo szuka┼éam odpowiedniej mascary dla siebie i przyznam szczerze, ┼╝e ┼╝aden mnie nie satysfakcjonowa┼é. wszystkie wydawa┼éy mi si─Ö jakie┼Ť przereklamowane. Oczywi┼Ťcie korzysta┼éam z tych tuszy najpopularniejszych, czyli Rimmel, Maybelline, czy Max factor. W ko┼äcu kole┼╝anka zaproponowa┼éa mi tusz z firmy dla mnie nieznanej. Tusz PUPA VAMP MASCARA p├│ki co spe┼énia moje oczekiwania. Zwi─Öksza ich obj─Öto┼Ť─ç oraz maksymalnie wyd┼éu┼╝a, do tego stopnia, ┼╝e ostatnio znajome pyta┼éy si─Ö mnie, czy mam sztuczne rz─Ösy;p (pozwol─Ö sobie doda─ç link: http://perfumeriawiki.pl/PUPA-VAMP-MASCARA-NR-100-BLACK_k133_p1997_s0.html).
Pozdrawiam serdecznie!:)
perfumka333

Postby bukiet » 30 Aug 2014, 15:09

tusze sprzedawane w stanach, a te same tusze np w Polsce to zupełna różnica
bukiet

Postby tita » 04 Aug 2015, 20:20

Ja lubię Maybelline. Jest tani, łatwo dostępny i jest ogromny wybór w szczoteczkach. Najlepiej się ten sprawdza

http://www.maybelline.pl/Produkty-do-makijazu/oczy/maskary/volume-express-colossal-go-extreme-leather-black.aspx

Je┼Ťli chodzi o wyd┼éu┼╝enie to lepszej maskary nie spotka┼éam
tita

Postby jagoda22 » 26 Nov 2015, 08:54

Ja u┼╝ywam Loreal so couture :) jak dla mnie rewelacja
jagoda22

Website: http://www.ebetka.pl/pl/c/Portfele-Damskie/17

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Makija┼╝

Valid XHTML 1.0 Strict