Jak wybrać puder?

W tym temacie warto jest być na czasie. Jakie są najnowsze trendy w makijażu? Co komu pasuje na jaką okazję? Nie bójcie się pytać!
mirandas
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:51

Jak wybrać puder?

Post autor: mirandas »

Mam problem w jaki sposób najlepiej dobrać puder dla mnie? Jakich firm polecacie puder dla cery przetłuszczajacej sie?
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: olivia »

Interesuje Cię tylko puder czy także podkład? Jeśli chodzi o puder to polecam matujący Isa Dora oil control w kamieniu. W ogóle powinnaś szukać pudrów matujących chociaż niektórzy twierdzą że takie nie istnieją. Prawda jest taka że każda cera jest troszkę inna, to co dla mnie jest fajne i daje gładką, zmatowioną buzie dla Ciebie może nie być aż tak rewolucyjne. Musisz szukać swojego pudru ja polecam ten, który sama mam w kosmetyczce. ;)
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: JolaZ »

Takim specjalistycznym pudrem na przetłuszczającą się buzie jest puder bambusowy.Matowieje skórę i nie zatyka porów więc działa tak jak powinien. Nie jest drogi, kosztuje ok. 10 zł i zamawia się go na stronie biochemii urody.
mirandas
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:51

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: mirandas »

Olivia zgodzę się z tym, że każda cera jest inna, stosowałam już różne pudry, ehh masakra wyglądają sztucznie,a gdzie można zamówić taki puder jak Twój?
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: olivia »

Ja kupiłam w perfumerii Douglas, pewnie w Sephora też będzie. Kosztuje ok. 70 zł
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: Kenza »

Najlepszym matującym pudrem i jednocześnie najtańszym jest skrobia ziemniaczana (mąka ziemniaczana) i wcale nie żartuję! Sama czasami go używam. WIadomo, trzeba bardzo z umiarem go nanosić, odrobinkę, ale jest super. Najlepiej nanosić pędzlem i strzepać z niego nadmiar. Jak mi nie wierzycie możecie poszukać o tym informacji na innych forach bo to mi doradziła użytkowniczka innego forum i okazało się że wiele osób stosuje skrobie ziemniaczaną do przetłuszczającej się buzi.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: dafne »

Potwierdzam - patent ze skrobią ziemniaczaną jak najbardziej prawdziwy. Polecam też dream matte mousse Maybelline jeden z niewielu nie przereklamowanych kosmetyków. Daje śliczną, gładziutką, zmatowioną cerę, bez widocznych porów - ale to raczej do stosowania jako podkład a nie puder (bo wcześniej mówiliśmy tu o pudrach). Ja po nałożeniu musu nie używam już pudru, bo nie potrzebuje.
mirandas
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:51

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: mirandas »

Przetesowałam mousse Maybelline i skrobie zmiemniaczaną polecam, na własnym przykładzie jeżeli ktoś chce zobaczyć efekty nie wydając majątku polecam. Dziękuje Wam za poradę kobietki:)
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: Kenza »

Jeśli ktoś nie chce kłaść mąki na twarz może też spróbować matującego, bezbarwnego pudru ryżowego (zapomniałam wcześniej wspomnieć).
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: Marta »

A ja polecam puder matujący z Astora. Mam już chyba piąty i na moją cerę jest super. Kosztuje jakieś 27 zł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makijaż”