Makijaż dla okularnicy
: 05 maja 2011, 14:21
Proszę Was o rady odnośnie tego jak powinna się malować okularnica. Ja jestem krótkowidzem, ale jeśli macie też rady dla dalekowidzów to też piszcie, na pewno komuś się przydadzą.
Z rad jakie znalazłam dla krótkowidzących na internecie zapadły mi w pamięć:
- perłowe cienie, w jasnej kolorystyce, kontrastującej z kolorem tęczówki
- powiększenie oka poprzez zaznaczenie białą lub beżową kredką do oczu wewnętrznej części dolnej powieki
- rozcieranie ciemnej kredki do oczu
co jeszcze?
Z rad jakie znalazłam dla krótkowidzących na internecie zapadły mi w pamięć:
- perłowe cienie, w jasnej kolorystyce, kontrastującej z kolorem tęczówki
- powiększenie oka poprzez zaznaczenie białą lub beżową kredką do oczu wewnętrznej części dolnej powieki
- rozcieranie ciemnej kredki do oczu
co jeszcze?