Podk┼éady kryj─ůce

W tym temacie warto jest by─ç na czasie. Jakie s─ů najnowsze trendy w makija┼╝u? Co komu pasuje na jak─ů okazj─Ö? Nie b├│jcie si─Ö pyta─ç!

Podk┼éady kryj─ůce

Postby lemur » 19 May 2011, 13:46

Kupi┼éam w┼éa┼Ťnie podk┼éad kryj─ůco-wyg┼éadzaj─ůcy z kwasem hialuronowym z eveline art scenic. Napisane na opakowaniu by┼éo ┼╝e kryje wszystkie niedoskona┼éo┼Ťci, przebarwienia w tym tak┼╝e p─Ökni─Öte naczynka. Oczywi┼Ťcie chocia┼╝ od zakupu min─Ö┼éy 2 godziny ju┼╝ go mam na sobie i efekt krycia jest super. Nie wida─ç nawet moich pieg├│w :D Jakie inne podk┼éady kryj─ůce znacie i polecacie? Ja mog─Ö poleci─ç ten w┼éa┼Ťnie z Eveline, aczkolwiek ci─Ö┼╝ko jest z dobieraniem kolor├│w ja wzi─Ö┼éam chyba najja┼Ťniejszy - ko┼Ť─ç s┼éoniowa - a jednak o ciut ciut jest za ciemny ale zrobi┼éam to celowo bo w weekend jad─Ö nad wod─Ö si─Ö opala─ç i podejrzewam ┼╝e m├│j kolor sk├│ry si─Ö troszk─Ö zmieni.
lemur

Re: Podk┼éady kryj─ůce

Postby JolaZ » 19 May 2011, 14:25

Najbardziej kryj─ůcy z tych kt├│re znam jest La Roche Posay - Unifiance. Baardzo dobry jest te┼╝ Vichy Dermablend kt├│ry jest niesamowicie wydajny i daje idealny efekt. W obu przypadkach cena idzie w parze z jako┼Ťci─ů.
JolaZ

Postby olivia » 19 May 2011, 14:42

Ten podk┼éad z eveline art scenic jest w porz─ůdku. Mia┼éam go niedawno i by┼éam zadowolona. Dobrze kryje a jednoczesnie jest taki leciutki, cieniutki. A o kolor si─Ö nie martw bo kilkadziesi─ůt minut po na┼éo┼╝eniu podk┼éadu kolor si─Ö wyr├│wnuje z twoim naturalnym. Przynajmniej u mnie tak by┼éo. ;)
olivia

Postby JolaZ » 20 May 2011, 20:17

Kryj─ůcy podk┼éad na lato nie zawsze jest dobrym rozwi─ůzaniem, trzeba w┼éa┼Ťnie znale┼║─ç taki kt├│ry mimo ┼╝e dobrze kryje jest lekki. Niekt├│re kryj─ůce tworz─ů mask─Ö na buzi, sk├│ra si─Ö poci, pory ch┼éon─ů zanieczyszczenia i robi si─Ö nieciekawie: tr─ůdzik, zask├│rniki itp. Wi─Öc z kryj─ůcymi i tzw. scenicznymi podk┼éadami w lato ostro┼╝nie. Czasami lepiej zrezygnowa─ç i wybra─ç leciutki podk┼éadzik i ola─ç to ┼╝e wida─ç piegi ;)
JolaZ

Postby Kenza » 22 May 2011, 16:38

Zgadzam si─Ö z przedm├│wczyni─ů, nie lubi─Ö podk┼éad├│w kryj─ůcych bo ci─Ö┼╝ko je zmy─ç z buzi.
Kenza

Postby karo » 22 May 2011, 22:15

Ja mam podk┼éad kryj─ůcy Danni. Jest lekki i nie tworzy maski. U┼╝ywam go wtedy, kiedy mam problemy z cer─ů, albo kiedy wychodz─ů mi plamy po opalaniu.
karo

Postby kotsimon » 23 May 2011, 10:13

Dobrze mie─ç go w kosmetyczce na sytuacje awaryjne, ale je┼Ťli kto┼Ť ma np. pop─Ökane naczynka to mo┼╝e si─Ö nim zakrywa─ç codziennie. Dzisiaj te podk┼éady nie r├│┼╝ni─ů si─Ö bardzo konsystencj─ů od innych podk┼éad├│w.
kotsimon

Postby dafne » 25 May 2011, 14:49

Podk┼éady z AA wyg┼éadzaj─ůce te┼╝ polecam w tym temacie. Cena bardzo niska, wydajny produkt, delikatny - odpowiedni do wra┼╝liwej i alergicznej sk├│ry.
dafne

Postby Kenza » 26 May 2011, 10:14

Jest jeszcze oczywi┼Ťcie PanStick z Max Factor jak mog┼éy┼Ťmy o nim zapomnie─ç! Krycie na 100%
Kenza

Postby Eewa » 29 May 2011, 19:46

W tym temacie to jak najbardziej polecam L''Oreal Infaillible kryj─ůcy oznaki zm─Öczenia. Zu┼╝y┼éam ju┼╝ 4 opakowania i jestem zadowolona. Ale nie stosuj─Ö tego podk┼éadu codziennie, bo nie potrzebuj─Ö. To m├│j obro┼äca na ci─Ö┼╝kie dni ;) moja ma┼éa tajemnica.
Eewa

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Makija┼╝

Valid XHTML 1.0 Strict