Podkłady kryjące

W tym temacie warto jest być na czasie. Jakie są najnowsze trendy w makijażu? Co komu pasuje na jaką okazję? Nie bójcie się pytać!
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Podkłady kryjące

Post autor: lemur »

Kupiłam właśnie podkład kryjąco-wygładzający z kwasem hialuronowym z eveline art scenic. Napisane na opakowaniu było że kryje wszystkie niedoskonałości, przebarwienia w tym także pęknięte naczynka. Oczywiście chociaż od zakupu minęły 2 godziny już go mam na sobie i efekt krycia jest super. Nie widać nawet moich piegów :D Jakie inne podkłady kryjące znacie i polecacie? Ja mogę polecić ten właśnie z Eveline, aczkolwiek ciężko jest z dobieraniem kolorów ja wzięłam chyba najjaśniejszy - kość słoniowa - a jednak o ciut ciut jest za ciemny ale zrobiłam to celowo bo w weekend jadę nad wodę się opalać i podejrzewam że mój kolor skóry się troszkę zmieni.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Podkłady kryjące

Post autor: JolaZ »

Najbardziej kryjący z tych które znam jest La Roche Posay - Unifiance. Baardzo dobry jest też Vichy Dermablend który jest niesamowicie wydajny i daje idealny efekt. W obu przypadkach cena idzie w parze z jakością.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Podkłady kryjące

Post autor: olivia »

Ten podkład z eveline art scenic jest w porządku. Miałam go niedawno i byłam zadowolona. Dobrze kryje a jednoczesnie jest taki leciutki, cieniutki. A o kolor się nie martw bo kilkadziesiąt minut po nałożeniu podkładu kolor się wyrównuje z twoim naturalnym. Przynajmniej u mnie tak było. ;)
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Podkłady kryjące

Post autor: JolaZ »

Kryjący podkład na lato nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, trzeba właśnie znaleźć taki który mimo że dobrze kryje jest lekki. Niektóre kryjące tworzą maskę na buzi, skóra się poci, pory chłoną zanieczyszczenia i robi się nieciekawie: trądzik, zaskórniki itp. Więc z kryjącymi i tzw. scenicznymi podkładami w lato ostrożnie. Czasami lepiej zrezygnować i wybrać leciutki podkładzik i olać to że widać piegi ;)
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Podkłady kryjące

Post autor: Kenza »

Zgadzam się z przedmówczynią, nie lubię podkładów kryjących bo ciężko je zmyć z buzi.
karo
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2011, 22:11

Re: Podkłady kryjące

Post autor: karo »

Ja mam podkład kryjący Danni. Jest lekki i nie tworzy maski. Używam go wtedy, kiedy mam problemy z cerą, albo kiedy wychodzą mi plamy po opalaniu.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Podkłady kryjące

Post autor: kotsimon »

Dobrze mieć go w kosmetyczce na sytuacje awaryjne, ale jeśli ktoś ma np. popękane naczynka to może się nim zakrywać codziennie. Dzisiaj te podkłady nie różnią się bardzo konsystencją od innych podkładów.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Podkłady kryjące

Post autor: dafne »

Podkłady z AA wygładzające też polecam w tym temacie. Cena bardzo niska, wydajny produkt, delikatny - odpowiedni do wrażliwej i alergicznej skóry.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Podkłady kryjące

Post autor: Kenza »

Jest jeszcze oczywiście PanStick z Max Factor jak mogłyśmy o nim zapomnieć! Krycie na 100%
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Podkłady kryjące

Post autor: Eewa »

W tym temacie to jak najbardziej polecam L''Oreal Infaillible kryjący oznaki zmęczenia. Zużyłam już 4 opakowania i jestem zadowolona. Ale nie stosuję tego podkładu codziennie, bo nie potrzebuję. To mój obrońca na ciężkie dni ;) moja mała tajemnica.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makijaż”