Makija┼╝ henn─ů?

W tym temacie warto jest by─ç na czasie. Jakie s─ů najnowsze trendy w makija┼╝u? Co komu pasuje na jak─ů okazj─Ö? Nie b├│jcie si─Ö pyta─ç!

Re: Makija┼╝ henn─ů?

Postby dafne » 12 Aug 2011, 22:17

Br─ůzowa henna na pewno b─Ödzie w sam raz dla blondynek i rudow┼éosych, bo czarna i grafitowa sprawi─ů, ┼╝e takie dziewczyny b─Öd─ů wygl─ůda┼éy ┼Ťmiesznie.
dafne

Postby lemur » 17 Aug 2011, 19:20

Wczoraj farbowa┼éam brwi henn─ů i w pewnym momencie dostrzeg┼éam na p├│┼éce puste opakowanie po eyelinerze i postanowi┼éam go nape┼éni─ç resztk─ů mieszanki z henn─ů, kt├│ra mi zosta┼éa. Namalowa┼éam nim kreski i powiem, ┼╝e naprawd─Ö to daje rady. To znaczy, kreski nie schodz─ů pod wod─ů p├│ki co. Zrobi┼é si─Ö taki tatua┼╝. Oczywi┼Ťcie po aplikacji henny, musia┼éam odczeka─ç 15 minut, a┼╝ sk├│ra to wch┼éonie. My┼Ťl─Ö, ┼╝e przynajmniej do jutra to wytrzyma. Jest jedno "ale", je┼Ťli kto┼Ť ma bardzo wra┼╝liwe oczy i tendencj─Ö do podra┼╝nie┼ä to lepiej nie ryzykowa─ç, ja postanowi┼éam by─ç kr├│likiem do┼Ťwiadczalnym. ;)
lemur

Postby kotsimon » 17 Aug 2011, 19:46

Mnie też nieraz kusiło żeby to zrobić, ale nie odważyłam się z uwagi na bezpieczeństwo oczu. Może spróbuję, ale trochę się obawiam. Z oczami nie ma żartów.
kotsimon

Postby JolaZ » 19 Aug 2011, 19:41

Hmm, ja chyba te┼╝ tak spr├│buje. Super, ┼╝e odwa┼╝y┼éa┼Ť si─Ö spr├│bowa─ç :)
JolaZ

Postby olivia » 24 Aug 2011, 21:50

Hmm je┼Ťli ten spos├│b z hennowym eyelinerem dzia┼éa, to wymy┼Ťli┼éa┼Ť co┼Ť ┼Ťwietnego, bo szczerze m├│wi─ůc nie spotka┼éam si─Ö z czym┼Ť takim wcze┼Ťniej. Pytanie tylko, czy to nie ma jakich┼Ť skutk├│w ubocznych dla oczu i delikatnej sk├│ry powiek. Na pewno to nie dla ka┼╝dego, kto┼Ť z wra┼╝liw─ů sk├│r─ů od razu zareaguje uczuleniem.
olivia

Postby JolaZ » 25 Aug 2011, 19:40

Pr├│bowa┼éam tego makija┼╝u henn─ů i odradzam! Nie uda┼éo mi si─Ö u┼╝y─ç henny tak, by nic nie dosta┼éo si─Ö do oczu. Oczka piek┼éy i by┼éy zaczerwienione, musia┼éam to zmy─ç. Nie pr├│bujcie! Naprawd─Ö nie polecam tych domowych kombinacji.
JolaZ

Postby Eewa » 28 Aug 2011, 21:29

Ja chyba te┼╝ obawia┼éabym si─Ö o zdrowie oczu. Dajmy sobie spok├│j z tymi hennowymi eksperymentami dziewczyny. Jest tyle fajnych kosmetyk├│w do malowania oczu, ┼╝e nie musimy tak kombinowa─ç. Pewnie jakby┼Ťmy pojecha┼éy do Indii to tam za grosze dosta┼éyby┼Ťmy jaki┼Ť "pisak" hennowy do robienia kresek, kt├│ry wr─Öcz tatuowa┼éby oko na jaki┼Ť czas, tak my┼Ťl─Ö. :D
Eewa

Postby lemur » 29 Aug 2011, 22:14

No to przepraszam Was bardzo za t─ů moj─ů rad─Ö dotycz─ůc─ů eyelinera z henny. W moim przypadku nie by┼éo ┼╝adnej negatywnej reakcji, naprawd─Ö. Nie chcia┼éam ┼║le doradzi─ç, je┼Ťli tak si─Ö sta┼éo to bardzo Was przepraszam, Eewa ma racj─Ö - koniec tych eksperyment├│w.
lemur

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Makija┼╝

Valid XHTML 1.0 Strict