Modelowanie twarzy

W tym temacie warto jest by─ç na czasie. Jakie s─ů najnowsze trendy w makija┼╝u? Co komu pasuje na jak─ů okazj─Ö? Nie b├│jcie si─Ö pyta─ç!

Re: Modelowanie twarzy

Postby olivia » 22 Mar 2012, 19:09

Lena wrote:
olivia wrote:A mam takie raczej dziwne pytanie i mo┼╝e bez sensu, ale mam problem z okre┼Ťleniem kszta┼étu twarzy - jest raczej okr─ůg┼éa, ale mam tak─ů spiczast─ů br├│dk─Ö ┼╝e wpasowuje si─Ö bardziej w tr├│jk─ůtny kszta┼ét twarzy. Sk─ůd mam wiedzie─ç tak na 100% czy jestem okr─ůg┼éa czy tr├│jk─ůtna? ;)

Nie jest tak, ┼╝e wszyscy mamy tylko jeden okreslony kszta┼ét twarzy. Mo┼╝esz mie─ç twarz okr─ůg┼é─ů z br├│dk─ů tr├│jk─ůta - w├│wczas modeluj─ůc wyszczuplasz twarz, jak w przypadku twarzy okr─ůg┼éej oraz skracasz brod─Ö, jak przy tr├│jk─ůcie :D

W┼éa┼Ťnie takiej odpowiedzi mi brakowa┼éo. Dzi─Ökuj─Ö ;)
olivia

Postby Lena » 11 Apr 2012, 13:30

dafne wrote:No w┼éa┼Ťnie, taka jest zasada - nie wyrywamy w┼éosk├│w znad brwi, a ja niestety to robi─Ö i w┼éa┼Ťciwie wyrywam ich tyle, co tych spod brwi. Niestety z natury mam raczej spore brwi i od wielu lat w ten spos├│b w┼éa┼Ťnie dbam o nie i uwa┼╝am, ┼╝e ten anty naturalny kszta┼ét poprawi┼é znacznie moje rysy. Tak wi─Öc, od tej zasady (jak od ka┼╝dej innej) musz─ů by─ç wyj─ůtki.

Kochane! To jest mit. Wiele os├│b uwa┼╝a i niestety powtarza bardzo dziwny mit, jakoby wyrywanie w┼éosk├│w z g├│ry brwi mia┼éo prowadzi─ç do uszkodzenia nerw├│w. Je┼╝eli mamy brwi w g├│rnej cz─Ö┼Ťci nier├│wne lub po prostu naturalnie zbyt wysoko warto nadmiar usun─ů─ç, nada─ç ┼éadny r├│wny kszta┼ét, wtedy twarz wygl─ůda─ç b─Ödzie korzystniej i bardziej ┼Ťwie┼╝o.

Zatem bardzo dobrze robisz usuwaj─ůc nadmiar i nadaj─ůc odpowiedni kszta┼ét ┼éukowi brwiowemu. ;)
Lena

Website: http://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Postby lorna » 11 Apr 2012, 19:18

Ja te┼╝ nieraz musz─Ö usun─ů─ç kilka w┼éosk├│w znad brwi, bo po prostu stercz─ů takie pojedyncze sieroty :? Dotychczas wierzy┼éam w ten mit:D ale ju┼╝ nie b─Öd─Ö.
lorna

Postby Mar-Kos_pl » 02 Sep 2012, 21:28

Brwi s─ů bardzo wa┼╝nym elementem naszej twarzy. Ma┼éo kto zdaje sobie z tego spraw─Ö. Dobrze zarysowane oraz wyregulowane te┼╝ modeluj─ů twarz. Modelowanie za pomoc─ů bronzera i r├│┼╝u nie jest trudne. Trzeba tylko zaopatrzy─ç si─Ö z dobry sko┼Ťny p─Ödzel. Bronzerem mo┼╝emy wysmukli─ç nos czy wyszczupli─ç twarz. Tylko nie przesadzajcie z ilo┼Ťci─ů, co niestety cz─Östo wida─ç na ulicach ;/ R├│┼╝ od┼Ťwie┼╝a sk├│r─Ö. Nale┼╝y nak┼éada─ç go na ko┼Ťci u┼Ťmiechaj─ůc si─Ö na te wypuk┼ée miejsca na policzkach. Twarz wygl─ůda na bardziej promienn─ů i wypocz─Öt─ů.
Mar-Kos_pl

Postby Lena » 08 Nov 2012, 17:01

dzaga wrote:Mam worki pod oczami :( nie s─ů one szczeg├│lnie widoczne ale mi przeszkadzaj─ů zastanawiam si─Ö czy jest jaka┼Ť opcja zmiany tego stanu? Wiem ┼╝e nie jest to na tle ┼╝adnej choroby taka moja uroda ale chc─Ö to zmieni─ç.

Mam pytanie - czy na pewno masz "worki pod oczami", czyli opuchnięcia, czy np. zasinienie, albo tzw. dolinę łez? Każdy z tych - brzydko powiem - defektów inaczej się koryguje.
Lena

Website: http://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Makija┼╝

Valid XHTML 1.0 Strict