Podkład do cery mieszanej.

W tym temacie warto jest by─ç na czasie. Jakie s─ů najnowsze trendy w makija┼╝u? Co komu pasuje na jak─ů okazj─Ö? Nie b├│jcie si─Ö pyta─ç!

Re: Podkład do cery mieszanej.

Postby JolaZ » 27 Apr 2011, 10:49

To w ko┼äcu zmieni┼éa┼Ť bourjois na rimmela? Bo raz zachwalasz ten pierwszy a za moment drugi. To kt├│ry jest lepszy?
JolaZ

Postby kotsimon » 27 Apr 2011, 10:52

Moim faworytem jest teraz bourjois matt lovely, ale ten z rimmela też polecam, bo jak na ten pułap cenowy (ok. 25 zł) to jest super. Rimmela dokupiłam później, dlatego trochę później też postanowiłam go pochwalić.
kotsimon

Postby JolaZ » 17 May 2011, 16:32

Ja od kilku dni testuje nowy podk┼éad Max Factor - smooth effect. ┼üadnie wygl─ůda na mojej sk├│rze, bardzo fajnie matuje (chocia┼╝ przed jego zakupem, czyta┼éam opinie ┼╝e po nim mo┼╝na ┼Ťwieci─ç!). mo┼╝na natomiast si─Ö skar┼╝y─ç na dosy─ç w─ůsk─ů gam─Ö kolor├│w (chyba jest ich 5) i p┼éynn─ů konsystencj─Ö po kt├│rej ju┼╝ widz─Ö, ┼╝e ten kosmetyk wystarczy na 1 - 1,5 miesi─ůca. Cena jak na max factor ┼Ťmiesznie niska 22 z┼é w rossmanie na promocji. No generalnie w skali 1-10 da┼éabym 7,5 ;)
JolaZ

Postby Marta » 18 May 2011, 17:55

Ja polecam CLINIQUE. Kosztuje co prawda zdrowo ponad 100 z┼é, ale jest ┼Ťwietny.
Marta

Postby Blue_Sky » 06 Aug 2012, 10:03

ja polecam revlon, utrzymuje si─Ö d┼éugo i super kryje niedoskona┼éo┼Ťci.
Blue_Sky

Website: http://www.nasze-paznokcie.pl

Postby babina » 27 Aug 2012, 10:59

Polecam podk┼éad Pharmaceris - jest te┼╝ w bardzo jasny odcieniu, co dla mnie jest wa┼╝ne. ┼üadnie kryje, nie robi 'efektu maski', je┼Ťli doda si─Ö troszk─Ö pudru na miejsca bardziej t┼éuste, wszystko jest ok. No i cena to ok. 40 z┼é
babina

Postby Mar-Kos_pl » 02 Sep 2012, 21:17

Ja wiele lat szuka┼éam idealnego podk┼éadu. Jest to mozolne i niestety okupione wieloma pora┼╝kami. Co dziewczyna to inna opinia dotycz─ůca jakiekolwiek podk┼éadu. Do cery mieszanej trzeba szuka─ç podk┼éad├│w matuj─ůcych. Wa┼╝ne jest ┼╝eby mia┼éy SPF. Chroni sk├│r─Ö przed promieniowaniem dzi─Öki temu zapobiega jej wysuszeniu. Lepiej nie oszcz─Ödza─ç na podk┼éadach bo ┼║le dobrany mo┼╝e zaszkodzi─ç cerze. Chyba ┼╝adna z nas nie chce mie─ç niedoskona┼éo┼Ťci w postaci zask├│rnik├│w czy innych wyprysk├│w.
Mar-Kos_pl

Postby lenka » 10 Oct 2012, 11:35

Mar-Kos_pl wrote:Ja wiele lat szuka┼éam idealnego podk┼éadu. Jest to mozolne i niestety okupione wieloma pora┼╝kami. Co dziewczyna to inna opinia dotycz─ůca jakiekolwiek podk┼éadu.

Dok┼éadnie. Ja obecnie u┼╝ywam podk┼éadu balansuj─ůcego Marizy i musz─Ö przyzna─ç, ┼╝e jestem pozytywnie zaskoczona. Podk┼éady, kt├│re u┼╝ywa┼éam wcze┼Ťniej nie usuwa┼éy u mnie efektu b┼éyszczenia sk├│ry, natomiast ten bardzo fajnie matuje sk├│r─Ö jednocze┼Ťnie czuje, ┼╝e sk├│ra jest nawil┼╝ona.
lenka

Postby anastazjaa » 08 Nov 2012, 14:23

natalia wrote:Hej! Od roku u┼╝ywam podk┼éadu marki MAC. Marka MAC w Polsce do najta┼äszych nie nale┼╝y, warto jednak zainwestowa─ç, poniewa┼╝ podk┼éad jest baaardzo wydajny (buteleczke mam mniej wi─Öcej od roku i jeszcze si─Ö nie ko┼äczy). Podk┼éad ma idealn─ů konsystencj─Ö, ┼Ťwietnie si─Ö rozprowadza, idealnie dopasowuje do koloru sk├│ry. Jedynym minusem jest zapach, lekko metaliczny, niezbyt przyjemny.

Jakie podkłady do cery mieszanej Wy polecacie?

Je┼Ťli stosujesz MAC'a to my┼Ťle, ┼╝e spodobaj─ů Ci si─Ö podk┼éady marki Eve Pearl. Ten sam przedzia┼é cenowy, ale du┼╝o lepszy sk┼éad. Podk┼éad Eve Pearl z astaksantyn─ů jest bez olej├│w i paraben├│w, dzi─Öki czemu nadaje si─Ö do ka┼╝dego rodzaju cery.
anastazjaa

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Makija┼╝

Valid XHTML 1.0 Strict