Podkład do cery mieszanej.

W tym temacie warto jest być na czasie. Jakie są najnowsze trendy w makijażu? Co komu pasuje na jaką okazję? Nie bójcie się pytać!
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: JolaZ »

To w końcu zmieniłaś bourjois na rimmela? Bo raz zachwalasz ten pierwszy a za moment drugi. To który jest lepszy?
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: kotsimon »

Moim faworytem jest teraz bourjois matt lovely, ale ten z rimmela też polecam, bo jak na ten pułap cenowy (ok. 25 zł) to jest super. Rimmela dokupiłam później, dlatego trochę później też postanowiłam go pochwalić.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: JolaZ »

Ja od kilku dni testuje nowy podkład Max Factor - smooth effect. Ładnie wygląda na mojej skórze, bardzo fajnie matuje (chociaż przed jego zakupem, czytałam opinie że po nim można świecić!). można natomiast się skarżyć na dosyć wąską gamę kolorów (chyba jest ich 5) i płynną konsystencję po której już widzę, że ten kosmetyk wystarczy na 1 - 1,5 miesiąca. Cena jak na max factor śmiesznie niska 22 zł w rossmanie na promocji. No generalnie w skali 1-10 dałabym 7,5 ;)
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: Marta »

Ja polecam CLINIQUE. Kosztuje co prawda zdrowo ponad 100 zł, ale jest świetny.
Blue_Sky
Posty: 13
Rejestracja: 06 sie 2012, 10:00
Kontakt:

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: Blue_Sky »

ja polecam revlon, utrzymuje się długo i super kryje niedoskonałości.
Awatar użytkownika
babina
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2012, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: babina »

Polecam podkład Pharmaceris - jest też w bardzo jasny odcieniu, co dla mnie jest ważne. Ładnie kryje, nie robi 'efektu maski', jeśli doda się troszkę pudru na miejsca bardziej tłuste, wszystko jest ok. No i cena to ok. 40 zł
Mar-Kos_pl
Posty: 10
Rejestracja: 02 wrz 2012, 20:07

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: Mar-Kos_pl »

Ja wiele lat szukałam idealnego podkładu. Jest to mozolne i niestety okupione wieloma porażkami. Co dziewczyna to inna opinia dotycząca jakiekolwiek podkładu. Do cery mieszanej trzeba szukać podkładów matujących. Ważne jest żeby miały SPF. Chroni skórę przed promieniowaniem dzięki temu zapobiega jej wysuszeniu. Lepiej nie oszczędzać na podkładach bo źle dobrany może zaszkodzić cerze. Chyba żadna z nas nie chce mieć niedoskonałości w postaci zaskórników czy innych wyprysków.
lenka
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2011, 11:09

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: lenka »

Mar-Kos_pl pisze:Ja wiele lat szukałam idealnego podkładu. Jest to mozolne i niestety okupione wieloma porażkami. Co dziewczyna to inna opinia dotycząca jakiekolwiek podkładu.


Dokładnie. Ja obecnie używam podkładu balansującego Marizy i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Podkłady, które używałam wcześniej nie usuwały u mnie efektu błyszczenia skóry, natomiast ten bardzo fajnie matuje skórę jednocześnie czuje, że skóra jest nawilżona.
Awatar użytkownika
anastazjaa
Posty: 13
Rejestracja: 19 paź 2012, 11:43

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: anastazjaa »

natalia pisze:Hej! Od roku używam podkładu marki MAC. Marka MAC w Polsce do najtańszych nie należy, warto jednak zainwestować, ponieważ podkład jest baaardzo wydajny (buteleczke mam mniej więcej od roku i jeszcze się nie kończy). Podkład ma idealną konsystencję, świetnie się rozprowadza, idealnie dopasowuje do koloru skóry. Jedynym minusem jest zapach, lekko metaliczny, niezbyt przyjemny.

Jakie podkłady do cery mieszanej Wy polecacie?


Jeśli stosujesz MAC'a to myśle, że spodobają Ci się podkłady marki Eve Pearl. Ten sam przedział cenowy, ale dużo lepszy skład. Podkład Eve Pearl z astaksantyną jest bez olejów i parabenów, dzięki czemu nadaje się do każdego rodzaju cery.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makijaż”