Podkład do cery mieszanej.

W tym temacie warto jest by─ç na czasie. Jakie s─ů najnowsze trendy w makija┼╝u? Co komu pasuje na jak─ů okazj─Ö? Nie b├│jcie si─Ö pyta─ç!

Podkład do cery mieszanej.

Postby natalia » 07 Sep 2010, 22:23

Hej! Od roku u┼╝ywam podk┼éadu marki MAC. Marka MAC w Polsce do najta┼äszych nie nale┼╝y, warto jednak zainwestowa─ç, poniewa┼╝ podk┼éad jest baaardzo wydajny (buteleczke mam mniej wi─Öcej od roku i jeszcze si─Ö nie ko┼äczy). Podk┼éad ma idealn─ů konsystencj─Ö, ┼Ťwietnie si─Ö rozprowadza, idealnie dopasowuje do koloru sk├│ry. Jedynym minusem jest zapach, lekko metaliczny, niezbyt przyjemny.

Jakie podkłady do cery mieszanej Wy polecacie?
natalia

Re: Podkład do cery mieszanej.

Postby iceicebaby » 10 Sep 2010, 08:37

Clinique ma najlepsze podklady!!!! nie pamietm jak sie nazywa ich ten przeznaczony do cery mieszanej, ale polecam goraco!!
iceicebaby

Postby modesta » 10 Sep 2010, 18:14

ja jestem bardzo zadowolona z podk┼éad├│w marki La Roche Posay cho─ç nie s─ů mo┼╝e zbyt tanie jednak maj─ů ┼Ťwietn─ů konsytencj─Ö, rewelacyjnie si─Ö rozprowadzaj─ů i wtapiaj─ů w sk├│r─Ö twarzy.efetkt utrzymuje si─Ö naprawd─Ö d┼éugo i sam produkt jest wydajny tak wi─Öc na d┼éugo starcza.bardzo dobrze kryje niedoskona┼éo┼Ťci:) naprawde polecam:):)
modesta

Postby shania » 20 Sep 2010, 21:00

ja jestem wierna Loreal Perfect Match. stosunkowo niedrogi a naprawd─Ö ┼Ťwietny, nie mog─Ö powiedzie─ç z┼éego s┼éowa :) w promocji mo┼╝na go dosta─ç nawet i za jakie┼Ť 44 z┼é
Clinique te┼╝ jest ┼Ťwietny i co raz lepiej dost─Öpny.
Nie mogę się doczekać aż będzie mnie stać na Vichy :( korzystałam z próbek, rewelacja .
kt├│ra┼Ť z Was ma takowy podk┼éad ?
shania

Postby basia » 28 Sep 2010, 14:04

Uzywam podkladu Maybelline dream matt mouse. w skali od 1 do 10 - 9 , naprawd─Ö ┼Ťwietny !!
basia

Postby Paulinka » 06 Nov 2010, 00:02

ja go tez mam i faktycznie spoko, ingloty tez sa w porzadku i w przystepnej cenie chociaz podrozala ta firma
Paulinka

Postby Demetrios933 » 30 Mar 2011, 13:36

Bardzo fajnym i dobrym podk┼éadem do cery mieszanej jest REVLON Revlon Colorstay Softflex, podk┼éad przez wiele godzin ┼éadnie utrzymuje si─Ö na twarzy, nie ┼Ťciera si─Ö i jest bardzo wydajny. Naprawd─Ö polecam !
Demetrios933

Postby Eewa » 31 Mar 2011, 12:25

Ja u┼╝ywam podk┼éadu Vichy Dermablend. Jest to podk┼éad mocno kryj─ůcy. U┼╝ywam go od ponad roku, a mam cer─Ö mieszan─ů. Niestety moj─ů twarz nieraz okraszaj─ů jakie┼Ť przebarwienia, a w dodatku nie mog─Ö poradzi─ç sobie z cieniami pod oczami, a ten podk┼éad wszystko idealnie ukrywa i jest bardzo wydajny - na ca┼é─ů twarz potrzeba zaledwie kropli tego kosmetyku ;)
Eewa

Postby kotsimon » 11 Apr 2011, 09:21

Ja polecam LÔÇÖOreal Ideal Balance przeznaczony specjalnie do cery mieszanej. Sk├│ra po nim jest matowa, a makija┼╝ wytrzymuje bez poprawiania tak przez 7 godzin powiedzmy. Teraz jak mi si─Ö L'Oreal sko┼äczy┼é u┼╝ywam Bourjois Matt lovely, Podk┼éad matuj─ůcy. Nie zatyka por├│w, utrzymuje si─Ö nawet d┼éu┼╝ej ni┼╝ tamten i ma wiele odcieni wi─Öc wreszcie mog┼éam trafi─ç na podk┼éad idealnie dopasowany do mojej cery. Na razie jestem z niego zadowolona i chyba go nie zmieni─Ö. Lubi─Ö te┼╝ jego por─Öczne opakowanie.
kotsimon

Postby kotsimon » 18 Apr 2011, 11:21

JA polecam lasting finish rimmela żaden inny podkład tak długo nie trzymał się na mojej buzi.
kotsimon

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Makija┼╝

Valid XHTML 1.0 Strict