Podkład do cery mieszanej.

W tym temacie warto jest być na czasie. Jakie są najnowsze trendy w makijażu? Co komu pasuje na jaką okazję? Nie bójcie się pytać!
natalia
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2010, 21:50

Podkład do cery mieszanej.

Post autor: natalia »

Hej! Od roku używam podkładu marki MAC. Marka MAC w Polsce do najtańszych nie należy, warto jednak zainwestować, ponieważ podkład jest baaardzo wydajny (buteleczke mam mniej więcej od roku i jeszcze się nie kończy). Podkład ma idealną konsystencję, świetnie się rozprowadza, idealnie dopasowuje do koloru skóry. Jedynym minusem jest zapach, lekko metaliczny, niezbyt przyjemny.

Jakie podkłady do cery mieszanej Wy polecacie?
iceicebaby
Posty: 9
Rejestracja: 10 wrz 2010, 08:16

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: iceicebaby »

Clinique ma najlepsze podklady!!!! nie pamietm jak sie nazywa ich ten przeznaczony do cery mieszanej, ale polecam goraco!!
modesta
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2010, 18:07

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: modesta »

ja jestem bardzo zadowolona z podkładów marki La Roche Posay choć nie są może zbyt tanie jednak mają świetną konsytencję, rewelacyjnie się rozprowadzają i wtapiają w skórę twarzy.efetkt utrzymuje się naprawdę długo i sam produkt jest wydajny tak więc na długo starcza.bardzo dobrze kryje niedoskonałości:) naprawde polecam:):)
Awatar użytkownika
shania
Posty: 33
Rejestracja: 07 wrz 2010, 12:04

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: shania »

ja jestem wierna Loreal Perfect Match. stosunkowo niedrogi a naprawdę świetny, nie mogę powiedzieć złego słowa :) w promocji można go dostać nawet i za jakieś 44 zł
Clinique też jest świetny i co raz lepiej dostępny.
Nie mogę się doczekać aż będzie mnie stać na Vichy :( korzystałam z próbek, rewelacja .
któraś z Was ma takowy podkład ?
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: basia »

Uzywam podkladu Maybelline dream matt mouse. w skali od 1 do 10 - 9 , naprawdę świetny !!
Paulinka
Posty: 22
Rejestracja: 07 wrz 2010, 20:35

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: Paulinka »

ja go tez mam i faktycznie spoko, ingloty tez sa w porzadku i w przystepnej cenie chociaz podrozala ta firma
Demetrios933
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2011, 13:11

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: Demetrios933 »

Bardzo fajnym i dobrym podkładem do cery mieszanej jest REVLON Revlon Colorstay Softflex, podkład przez wiele godzin ładnie utrzymuje się na twarzy, nie ściera się i jest bardzo wydajny. Naprawdę polecam !
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: Eewa »

Ja używam podkładu Vichy Dermablend. Jest to podkład mocno kryjący. Używam go od ponad roku, a mam cerę mieszaną. Niestety moją twarz nieraz okraszają jakieś przebarwienia, a w dodatku nie mogę poradzić sobie z cieniami pod oczami, a ten podkład wszystko idealnie ukrywa i jest bardzo wydajny - na całą twarz potrzeba zaledwie kropli tego kosmetyku ;)
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: kotsimon »

Ja polecam L’Oreal Ideal Balance przeznaczony specjalnie do cery mieszanej. Skóra po nim jest matowa, a makijaż wytrzymuje bez poprawiania tak przez 7 godzin powiedzmy. Teraz jak mi się L'Oreal skończył używam Bourjois Matt lovely, Podkład matujący. Nie zatyka porów, utrzymuje się nawet dłużej niż tamten i ma wiele odcieni więc wreszcie mogłam trafić na podkład idealnie dopasowany do mojej cery. Na razie jestem z niego zadowolona i chyba go nie zmienię. Lubię też jego poręczne opakowanie.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Podkład do cery mieszanej.

Post autor: kotsimon »

JA polecam lasting finish rimmela żaden inny podkład tak długo nie trzymał się na mojej buzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makijaż”