Pin Up Girl

W tym temacie warto jest być na czasie. Jakie są najnowsze trendy w makijażu? Co komu pasuje na jaką okazję? Nie bójcie się pytać!
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Pin Up Girl

Post autor: kiziamizia »

Pewnie tak CI się tylko wydaje, bo twarz faktycznie inaczej trochę wygląda z mocno podkreślonymi brwiami. Zawsze możesz dobrać sobie jaśniejszą konturówkę do brwi, np. brązową, czy grafitową - w zależności od fototypu. A co do pieprzyka, to ja go maluje eyelinerem, ale ku przestrodze: raz sobie namalowałam pieprzyk, a potem niechcący roztarłam ręką i koleżanka mi zwróciła uwagę że mam czarny ślad na policzku :oops:
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Pin Up Girl

Post autor: JolaZ »

No takie wpadki są nieciekawe, ale jeśli namalujemy pieprzyk kredką czy eyelinerem można użyć sprayu do utrwalania makijażu, wtedy pieprzyk powinien zostać na swoim miejscu.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pin Up Girl

Post autor: kotsimon »

Byle nie lakieru do włosów bo o takim patencie też słyszałam. Słyszałam też o malowaniu pieprzyka henną - brzmi moim zdaniem rozsądnie,
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Pin Up Girl

Post autor: dafne »

Bardzo fajnym, klimatycznym dodatkiem do makijażu w stylu PinUp będą okulary PinUp. Obrazek

Uważam, że wyglądają mega kobieco i seksownie. Zbieram się na odwagę, żeby takie kupić, bo szczerze mówiąc nie znam nikogo, kto by takie nosił. Co sądzicie o takim dodatku? Dodam, że nie noszę "zerówek" czy samych oprawek, tylko szkła kontaktowe, ale czasami, na przykład do pracy wolałabym założyć okulary - oczkom byłoby wygodniej.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Pin Up Girl

Post autor: olivia »

Powiem Ci dafne, że okulary mają bardzo intrygujący kształt, ale nie każdemu będzie w nich dobrze. Ty też musisz przymierzyć i zobaczyć, czy Ci pasują - jeśli tak nie widzę przeszkód dla których nie mogłabyś ich nosić nawet do pracy. Kujonki są teraz mega modne to może za chwile będą modne takie okulary pin up, kto wie :D
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Pin Up Girl

Post autor: Eewa »

Mi też podobają się te oprawki. Są mega seksowne i kobiece, i baardzo pin up!
darka
Posty: 16
Rejestracja: 17 maja 2012, 14:14

Re: Pin Up Girl

Post autor: darka »

Ja się pokusiłam o puder i podkład właśnie z tej kolekcji artdeco, którą reklamuje dita :). z cerą nie mam jakoś problemu, ale robienia tak perfekcyjnych kresek dopiero się uczę, bo to jednak kwestia wprawy - na razie muszę połowę zmazywać za każdym razem :). kiedyś miałam okazję przebrać się za pin-up girl, także ze wskazówek mogę jeszcze dołożyć dobrze natapirowane włosy + mocny , ale niesklejający lakier, by fryzura nie wyglądała jak z plastiku :)
darka
Posty: 16
Rejestracja: 17 maja 2012, 14:14

Re: Pin Up Girl

Post autor: darka »

dafne pisze:Bardzo fajnym, klimatycznym dodatkiem do makijażu w stylu PinUp będą okulary PinUp. Obrazek

Uważam, że wyglądają mega kobieco i seksownie. Zbieram się na odwagę, żeby takie kupić, bo szczerze mówiąc nie znam nikogo, kto by takie nosił. Co sądzicie o takim dodatku? Dodam, że nie noszę "zerówek" czy samych oprawek, tylko szkła kontaktowe, ale czasami, na przykład do pracy wolałabym założyć okulary - oczkom byłoby wygodniej.



okulary są genialne, oglądałam kiedyś takie w necie i też sie zastanawiałam nad kupnem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makijaż”