Pin Up Girl

W tym temacie warto jest by─ç na czasie. Jakie s─ů najnowsze trendy w makija┼╝u? Co komu pasuje na jak─ů okazj─Ö? Nie b├│jcie si─Ö pyta─ç!

Re: Pin Up Girl

Postby kiziamizia » 09 Oct 2011, 20:27

Pewnie tak CI si─Ö tylko wydaje, bo twarz faktycznie inaczej troch─Ö wygl─ůda z mocno podkre┼Ťlonymi brwiami. Zawsze mo┼╝esz dobra─ç sobie ja┼Ťniejsz─ů kontur├│wk─Ö do brwi, np. br─ůzow─ů, czy grafitow─ů - w zale┼╝no┼Ťci od fototypu. A co do pieprzyka, to ja go maluje eyelinerem, ale ku przestrodze: raz sobie namalowa┼éam pieprzyk, a potem niechc─ůcy roztar┼éam r─Ök─ů i kole┼╝anka mi zwr├│ci┼éa uwag─Ö ┼╝e mam czarny ┼Ťlad na policzku :oops:
kiziamizia

Postby JolaZ » 15 Oct 2011, 21:33

No takie wpadki s─ů nieciekawe, ale je┼Ťli namalujemy pieprzyk kredk─ů czy eyelinerem mo┼╝na u┼╝y─ç sprayu do utrwalania makija┼╝u, wtedy pieprzyk powinien zosta─ç na swoim miejscu.
JolaZ

Postby kotsimon » 24 Oct 2011, 17:03

Byle nie lakieru do w┼éos├│w bo o takim patencie te┼╝ s┼éysza┼éam. S┼éysza┼éam te┼╝ o malowaniu pieprzyka henn─ů - brzmi moim zdaniem rozs─ůdnie,
kotsimon

Postby dafne » 17 Nov 2011, 19:36

Bardzo fajnym, klimatycznym dodatkiem do makija┼╝u w stylu PinUp b─Öd─ů okulary PinUp. Image

Uwa┼╝am, ┼╝e wygl─ůdaj─ů mega kobieco i seksownie. Zbieram si─Ö na odwag─Ö, ┼╝eby takie kupi─ç, bo szczerze m├│wi─ůc nie znam nikogo, kto by takie nosi┼é. Co s─ůdzicie o takim dodatku? Dodam, ┼╝e nie nosz─Ö "zer├│wek" czy samych oprawek, tylko szk┼éa kontaktowe, ale czasami, na przyk┼éad do pracy wola┼éabym za┼éo┼╝y─ç okulary - oczkom by┼éoby wygodniej.
dafne

Postby olivia » 18 Nov 2011, 20:01

Powiem Ci dafne, ┼╝e okulary maj─ů bardzo intryguj─ůcy kszta┼ét, ale nie ka┼╝demu b─Ödzie w nich dobrze. Ty te┼╝ musisz przymierzy─ç i zobaczy─ç, czy Ci pasuj─ů - je┼Ťli tak nie widz─Ö przeszk├│d dla kt├│rych nie mog┼éaby┼Ť ich nosi─ç nawet do pracy. Kujonki s─ů teraz mega modne to mo┼╝e za chwile b─Öd─ů modne takie okulary pin up, kto wie :D
olivia

Postby Eewa » 26 Nov 2011, 18:47

Mi te┼╝ podobaj─ů si─Ö te oprawki. S─ů mega seksowne i kobiece, i baardzo pin up!
Eewa

Postby darka » 08 Nov 2012, 11:16

Ja si─Ö pokusi┼éam o puder i podk┼éad w┼éa┼Ťnie z tej kolekcji artdeco, kt├│r─ů reklamuje dita :). z cer─ů nie mam jako┼Ť problemu, ale robienia tak perfekcyjnych kresek dopiero si─Ö ucz─Ö, bo to jednak kwestia wprawy - na razie musz─Ö po┼éow─Ö zmazywa─ç za ka┼╝dym razem :). kiedy┼Ť mia┼éam okazj─Ö przebra─ç si─Ö za pin-up girl, tak┼╝e ze wskaz├│wek mog─Ö jeszcze do┼éo┼╝y─ç dobrze natapirowane w┼éosy + mocny , ale niesklejaj─ůcy lakier, by fryzura nie wygl─ůda┼éa jak z plastiku :)
darka

Postby darka » 08 Nov 2012, 11:24

dafne wrote:Bardzo fajnym, klimatycznym dodatkiem do makija┼╝u w stylu PinUp b─Öd─ů okulary PinUp. Image

Uwa┼╝am, ┼╝e wygl─ůdaj─ů mega kobieco i seksownie. Zbieram si─Ö na odwag─Ö, ┼╝eby takie kupi─ç, bo szczerze m├│wi─ůc nie znam nikogo, kto by takie nosi┼é. Co s─ůdzicie o takim dodatku? Dodam, ┼╝e nie nosz─Ö "zer├│wek" czy samych oprawek, tylko szk┼éa kontaktowe, ale czasami, na przyk┼éad do pracy wola┼éabym za┼éo┼╝y─ç okulary - oczkom by┼éoby wygodniej.

okulary s─ů genialne, ogl─ůda┼éam kiedy┼Ť takie w necie i te┼╝ sie zastanawia┼éam nad kupnem :)
darka

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Makija┼╝

Valid XHTML 1.0 Strict