kosmetyki ARTDECO

W tym temacie warto jest by─ç na czasie. Jakie s─ů najnowsze trendy w makija┼╝u? Co komu pasuje na jak─ů okazj─Ö? Nie b├│jcie si─Ö pyta─ç!

kosmetyki ARTDECO

Postby Caryca » 03 Oct 2011, 10:48

Witam,
Nie znalaz┼éam jeszcze takiego w─ůtku, jesli jest, poprawcie mnie! Jestem fank─ů kosmetyk├│w ARTDECO, my┼Ťl─Ö konkretnie o lakierach, bazie pod cienie (rewelacja!) i samych cieniach, ale nie mia┼éam jeszcze do czynienia z pok┼éadami i pudrami. Czy kt├│ras z Was u┼╝ywa┼éa i mo┼╝e podzieli─ç si─Ö wra┼╝eniami?
Caryca

Re: kosmetyki ARTDECO

Postby Kenza » 03 Oct 2011, 12:16

O kosmetykach Artdeco rozmawiamy te┼╝ w temacie kosmetyk├│w mineralnych: http://forum.przewodnikurody.pl/viewtopic.php?f=31&t=254
ale tam w┼éa┼Ťnie jest mowa g┼é├│wnie o pudrach, podk┼éadach, korektorach (mineralnych) wi─Öc mo┼╝emy w osobnym temacie dyskutowa─ç te┼╝ tutaj. Ja osobi┼Ťcie nie mia┼éam zbyt wielu kosmetyk├│w tej firmy, a te kt├│re mia┼éam by┼éy satysfakcjonuj─ůce, ale nie jakie┼Ť rewelacyjne. Mo┼╝e wypowie si─Ö kto┼Ť, kto mia┼é lepsze do┼Ťwiadczenia.
Kenza

Postby Hanka » 05 Oct 2011, 15:25

Co prawda wypowiada┼éam si─Ö w w─ůtku wspomnianym powy┼╝ej, ale tu te┼╝ Ci doradz─Ö. Sama ostatnio zastanawia┼éam si─Ö nad podk┼éadem i pudrem z ArtDeco, ostatecznie kupi┼éam podk┼éad z ArtDeco i puder z loreal. Na pewno by┼éo warto, stosuje te kosmetyki od jakich┼Ť 10 dni i p├│ki co mog─Ö spokojne wyrazi─ç swoj─ů pozytywn─ů opini─Ö. :)
Hanka

Postby olivia » 06 Oct 2011, 19:40

Ja mam z┼ée wspomnienia zwi─ůzane z baz─ů Artdeco. Niestety 2 godziny po jej na┼éo┼╝eniu twarz bardzo si─Ö ┼Ťwieci. Poza tym jest bardzo niewydajna. Starcza na miesi─ůc i ciut. Aha i okropnie si─Ö rozprowadza! No po prostu kiepski produkt! Zw┼éaszcza jak na Artdeco. Naprawd─Ö odradzam.
olivia

Postby Sabinka » 10 Oct 2011, 11:11

olivia mo┼╝e to jest zwi─ůzane z rodzajem Twojej cery, bo ja na przyk┼éad mam inne do┼Ťwiadczenia z baz─ů pod makija┼╝ od Artdeco. Dla mnie np. jest ona dobra, kosmetyki jednak s─ů bardzo indywidualn─ů spraw─ů. :)
Sabinka

Postby lemur » 23 Nov 2011, 20:39

W moim przypadku Artdeco tak ┼Ťrednio podzia┼éa┼é - mia┼éam puder mineralny, ale nie kry┼é za dobrze. Z krostkami nie bardzo sobie radzi┼é i kolor jaki┼Ť dziwny - na twarzy jakby inny ni┼╝ w opakowaniu.
lemur

Postby Hanka » 25 Nov 2011, 15:29

lemur, ja troch─Ö wspomagam si─Ö korektorem je┼Ťli musz─Ö zamaskowa─ç jakie┼Ť zaczerwienienie czy krostk─Ö, od pudru oczekuj─Ö raczej wyr├│wnania kolorytu, wyg┼éadzenia twarzy. A co do odcieni Artdeco, akurat ja mam wra┼╝enie, ┼╝e uda┼éo mi si─Ö dobrze dopasowa─ç odcie┼ä podk┼éadu, nie wiem jak puder, bo dopiero planuje kupi─ç, ale mam nadziej─Ö, ┼╝e znajd─Ö odpowiedni.
Hanka

Postby Owocowa » 14 Dec 2011, 16:07

Mam podkład Artdeco i bardzo dobrze mi się go używa (teraz już drugie opakowanie, więc już dobrze przetestowałam). Nie daje efektu maski, jest lekki, kobieta czuje się w nim naturalnie.
Owocowa

Postby Hanka » 16 Jan 2012, 16:47

A wie kto┼Ť na ile czasu starcza jedno opakowanie bazy pod cienie artdeco?
Hanka

Postby kiziamizia » 16 Jan 2012, 18:43

Hanka wrote:A wie kto┼Ť na ile czasu starcza jedno opakowanie bazy pod cienie artdeco?

Jest baardzo bardzo wydajna. Przy niemal codziennym stosowaniu starcza na ok. 10 miesi─Öcy. Nanosi si─Ö tego bardzo malutko, wi─Öc zu┼╝ywa si─Ö powoli.
kiziamizia

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Makija┼╝

Valid XHTML 1.0 Strict