kredka do oczu

W tym temacie warto jest być na czasie. Jakie są najnowsze trendy w makijażu? Co komu pasuje na jaką okazję? Nie bójcie się pytać!
Hanka
Posty: 22
Rejestracja: 16 wrz 2011, 11:39

kredka do oczu

Post autor: Hanka »

Hej dziewczyny! Kupiłam ostatnio lakiery ARTDECO i jestem mega zadowolona. Skończyła mi się kredka do oczu i zastanawiam się czy nie kupić nowej kredki tej marki. Używa któraś z was tego produktu i może coś o nim powiedzieć? Dzięki z góry :)
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: kredka do oczu

Post autor: kiziamizia »

Ja miałam przez pewien czas kredkę Magic Eye Liner z Artdeco i powiem, że to całkiem przyzwoity produkt, jest miękka, więc łatwo ją rozetrzeć jeśli robi się np. smoky eye. Dzięki temu, że kredka jest bardzo miękka wystarczy ją delikatnie docisnąć by malowała. Ja osobiście nie lubię twardych kredek dlatego mi odpowiada. Moim zdaniem najbardziej jednak nadaje się do subtelnego makijażu,
Hanka
Posty: 22
Rejestracja: 16 wrz 2011, 11:39

Re: kredka do oczu

Post autor: Hanka »

Tak, masz rację, w końcu kupiłam tę kredkę i rzeczywiście szczególnie lubię ją wykorzystywać do smoky eyes.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: kredka do oczu

Post autor: megan »

Miękka i trwała kredka to skarb w kosmetyczce. Mam pełno takich, które zawiodły, mogę wam je oddać. :D
panna_pollyanna
Posty: 2
Rejestracja: 09 sty 2012, 13:02

Re: kredka do oczu

Post autor: panna_pollyanna »

Oriflame ma bardzo dobre kredki
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: kredka do oczu

Post autor: dafne »

Najlepsza kredka - essence longlasting. Lubię ją, bo jest naprawdę "longlasting" a ponadto jest dostępna w kilku nietypowych kolorach (nawet różowym). Ja mam kredkę w kolorze turkusowym i szmaragdowym, bo pasują mi do tęczówki oka. Poza tym duży plus za praktyczność. Kredka jest wysuwana, więc nie trzeba temperować. Tylko trzeba postarać się od razu namalować równą linię, bo tej kredki raczej nie rozetrzemy. Kredka może nie starcza na jakoś bardzo długo, max 2 miesiące, ale jest niedroga (7 zł), więc to nie problem.
serduszko5
Posty: 6
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:29

Re: kredka do oczu

Post autor: serduszko5 »

Konturówka z gąbeczką jest idealną opcją! Kremowa konsystencja umożliwia wykonanie precyzyjnej kreski jednym pociągnięciem :)
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: kredka do oczu

Post autor: coralie »

serduszko5 pisze:Konturówka z gąbeczką jest idealną opcją! Kremowa konsystencja umożliwia wykonanie precyzyjnej kreski jednym pociągnięciem :)


Ja mam kredkę z eveline cosmetics właśnie z taką miękką gąbką do rozmazywania i bardzo ją lubię. W dodatku jest wysuwana, a tylko takie biorę pod uwagę, łatwo się rozmazuje i pomaga wykonać idealny podkład idealnego makijażu.
darka
Posty: 16
Rejestracja: 17 maja 2012, 14:14

Re: kredka do oczu

Post autor: darka »

Dita Von Teese reklamuje teraz markę Artdeco i widziałam, że jest tam kredka w zestawie. Może być naprawdę świetna, chociaż nie używałam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makijaż”